WC Kabini Seçim Yaparken İşte Şunlara Mutlaka Dikkat Edin

WC Kabini Seçim Yaparken İşte Şunlara Mutlaka Dikkat Edin
19 Eyl
Paylaş

Son yıllarda, çevremizde, kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj sayesinde bu kabinler okullarda, havaalanlarında, fabrikalarda, iş merkezlerinde ve daha sayamadığımız pek çok yerde çokça kullanılmaktadır. Bu kabinler oldukça modüler ve kullanışlı tasarlanmıştır.

Bu kabinlerin kullanım amaçlarına baktığımızda görmekteyiz ki, küçük bir alanda güvenlik, tuvalet, banyo ve yemek yapma ve servis etme gibi ihtiyaçların giderilmesini sağlayan araçlardır. Wc kabinler dışında bekci kabini seçenekleri de bulunmaktadır. Bu kabinler bir güvenlikli geçiş sisteminin kurulmasını sağlar. Yerli üretim olan bu kabinler bazen tuvalet kabinler ile birleştirilmektedir. Bu geçişte görevlide bir ısı kaybı yaratmaması adına içeriden yapılmaktadır. Dolayısıyla her türlü güvenlik ihtiyacı için uygun modeller bulunmaktadır.

Bu kabinleri kullanan ve satın almak isteyen insanların kafalarına bazı sorular takılmaktadır. Tetay Yapı olarak bu soruları gidermek adına bu makaleleri kaleme aldık, sektördeki 17 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman kadromuz ile bu kabinleri üretmekteyiz. Haydi gelin kabin almadan önce nelere dikkat etmelisiniz onlara bir bakalım.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda model seçimi yapın.

Her ihtiyaca uygun olan tuvalet kabinler bulunmaktadır. Üzerinde su deposu olan kabinler ile bir suya bağlantısı olmayan bölgeleri düşündük, bu kabinlere ise tam seyyar kabin diyebiliriz. Bir su kaynağına ulaşım olan mekanlar için ise tekli, ikili, hatta dörtlü tuvalet kabinleri modelleri bulunmaktadır. Size en uygun modeli seçip, en kısa sürede üretip, tarafınıza teslimini gerçekleştirebiliriz.

WC kabinler nasıl üretiliyor?

Bu kabinler sandwich panel teknolojisi ile üretilmekteler. Alüminyum kapıların takılmasıyla, çatı ve köşe malzemesi olarakta galvaniz kullanılmaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde yerli üretim olarak hızlı bir şekilde üretilmektedir.

WC kabinlerde yalıtım çalışması yapılıyor mu?

Bu soruya en kısa cevap evet olarak verilebilir. Kabinin, dış kabuğunda halihazırda yalıtkan malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan bu kaliteli malzemeler sayesinde bu kabinlerin içerisine kışın soğuk, yazın ise sıcak girmez. Böylece kabin içerisindeki iklim korunmuş olur. 

WC kabinlerin fiyatı kaç paradır?

Son yıllarda bazı sebeplerden ötürü değişen piyasa koşullarından dolayı her şeyin fiyatı yükselmiştir. Fakat biz Tetay yapı olarak inşaat ve diğer sektörleri desteklemek adına fiyatları oldukça ulaşılabilir kıldık. Özellikle büfe kabin almak isteyen kullanıcılar için fiyatları uygun kıldık ki ticaret işlerine daha kolay devam edebilsinler. Çünkü pandemi boyunca en çok darbe alan sektör yiyecek ve içecek sektörü olmuştur. Fiyatlar kabin boyutları ve opsiyonuna göre değişebilmektedir. Daha fazla bilgi için teklif alabilirsiniz.

WC kabinler farklı kabinler ile birleştirilebilir mi?

Bu soruya da kısaca evet cevabını verebiliriz. Hatta modeller içerisinde çoğu kabinle birleştirilmiş tuvalet ihtiyacının giderilebilmesi adına bu kabinler birleştirilebilmektedir. Ayrıca özel projelendirme seçenekleri de mevcuttur. Bu seçeneklerden faydalanırsanız eğer, kabin birleştirilmesi isteyebilirsiniz.

WC kabinlerin boyutları nedir?

Pek çok boyutta tuvalet olan kabinler mevcuttur. Bu kabinlerin en küçük boyutu 130x130 iken, en büyük boyutları 210x210’dur. Bu kabinler içerisinde tekli, ikili ve dörtlü tuvalet bölümü barındıran kabinler olabiliyor. Ayrıca bazı modellerin üzerine ekstra olarak su deposuda eklenmiştir. Eğer almak istediğiniz modelde su deposu yok ama siz istiyorsanız bunu bizlere bildirirseniz, üretim esnasında bu depolar modele entegre edilebilmektedir.

WC kabinler kaç günde teslim edilir?

Bu soruya da kısa bir cevap olarak çok hızlı üretiliyorlar diyebiliriz. Bu hız tabiki alanında uzman olan ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bir süre problemi söz konusu olabilecek alıcılarımız için bir teslim tarihi belirlenebilir. Toplu kabin alımlarında ise yine bir teslim tarihi belirlenerek, mümkün olan en kısa sürede teslim edilebilir.

Bu makalemizde de içerisinde tuvalet olan kabinler ile ilgili bilinmesi gerekenleri kaleme aldık. Umarız bu makale ile kafanızdaki bazı sorular cevap bulmuştur. Bu kabinler ve diğer kabinler hakkında bilgi ve teklif almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Diğer Yazılar