Günümüzde kabinler kullanıcısına sağladığı avantajlar ve uygun fiyatları sebebiyle oldukça popüler hale gelmiştir. Kabin modellerinden panel kabin seçenekleri ise en sade görünümleri ile şantiyelerde, otoparklarda kullanılmaktadır. Sade bir tasarımı olduğu için en uygun fiyatlı kabinler kategorisindedir. Ebat çeşitliliği ise 1,70 m2 ile 9,60 m2 arasındadır.

Tetay yapı bekçi kabini üretiminde birincidir. Çünkü bekçi kulübesi çeşitleri son teknolojiler kullanılarak üretildiklerinden oldukça hızlı üretilir. Böylece acil bekçi kabini ihtiyaçlarınıza seri bir şekilde çözüm sağlanabiliyor. Günümüzde sadece bekçi kabini modelleri değil pek çok tasarımla ve modelle kabin üretimi yapılmaktadır. En kaliteli bekçi kabini daha sade bir tasarıma sahip iken, diğer kabinler mimari açıdan daha estetiktir. Sade bir tasarıma sahip olması en ucuz bekçi kulübesiihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Genel olarak bekçi kulübesi kullanım amacına odaklanırsak, bir güvenlik görevlisinin mevsim şartlarından ve dış çevre etkenlerinden etkilenmemesini sağlayarak görevini yerine getirmesini sağlayan araçlardır. Ayrıca bekçi kulübesi çeşitleri deprem ve diğer doğal afetlere dayanıklı bir biçimde üretilmektedir. Tetay Kabin sektördeki 17 yıllık tecrübesi ile en kaliteli bekçi kabini üreticisi konumundadır. 

Bekci kabini modelleri arasından en az bir tanesini kullanan pek çok markaya avantajlar sağlamıştır. Sade tasarımı sayesinde şantiye gibi alanlarda pek çok inşaat projesinin yürütülmesi için kullanılmaktadır. Bir diğer avantaj konusu ise bekçi kabini fiyatları olmuştur. Bekci kulübesi fiyatları, kabinin ebatlarına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Tetay Yapı yerli bir marka olduğu için yerli tüketicinin ihtiyaçlarını daima anlar ve gözetir. 

Ülkemizdeki iklim çeşitliliğine baktığımızda görmekteyiz ki, Karadeniz bölgesinde her mevsim yağış görünür. Güneydoğu kesimlerine gittiğimizde aşırı sıcakların olduğunu görürüz. Ülkemizin biraz doğu bölgesine gittiğinizde ise sert kış şartlarının olduğunu görmekteyiz. Bu sebepten ötürü bizlerde son teknoloji üretim sistemleri ve alanında uzman ekibimizle birlikte kabinleri dört mevsim dayanıklı olabilecek koşullarda üretmekteyiz. Ekstrem mevsim koşullarına dahi dayanıklı olması açısından kabinler üzerinde bazı güçlendirmeler yapılmaktadır.

Bekçi Kulübelerinin Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli ve en ucuz bekçi kabini ürünlerimiz her türlü güvenlik görevlisinin isteyeceği türden kabinlerdir. Kalitesinin yanı sıra fiyatları ve kullanıcısına sunduğu pek çok özellik ile kabinler ön plana çıkmaktadır.

Bekçi kulübesi ürünlerimiz inşaat teknolojileri arasında en iyilerinden bir tanesi olan sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Sandviç panel teknolojisi sayesinde ürettiğimiz bekçi kabini modelleri her türlü doğal afetlere karşı dayanıklı hale gelmektedir. Kabinleri özellikler bakımından mercek altına aldığımızda Tetay Yapı olarak yerli bir üretici olduğu için, yerli üreticinin isteklerini ve şikayetlerini analiz etmiştir. Yapılan analizler sonucunda kabin özellikleri doğmuştur.

Bizler için en kaliteli bekçi kabini demek kabini kullanan markaya pek çok avantajı bulunması demektir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için mevsim ve çevre şartlarına dayanıklılık göstermesi demektir. Üretilen tüm kabinlerde belirli izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Yapılan bu izolasyon çalışmaları sayesinde kabin içerisinde yapacağınız iklimlendirme çalışmalarında oluşabilecek maliyetler düşer. Bu sayede fiyatlar bakımından kabinler daha avantajlı hale gelmiş olur. 

Bekçi Kulübeleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Bekçi kabini 2022 yılında üretilen ürünler çok daha iyi ve teknolojik bir hal almıştır. Kabinlerde gelişen konulardan bir tanesi de kapı kilit sistemleridir. Kapı kilit sistemlerinin içerisinde bulunan bekçiye güven vermesi gerekir. Bu sebepten ötürü içeriden bir görevli açmadıkça ve dışarıdan birinin anahtarı olmadan kabin içerisine ulaşması oldukça zordur.

Bekçi kabini modelleri bazında kullanılan tüm malzemeler ve tasarımlar önceden yapılan ve halen yapılmakta olan AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sonucunda bulunmuştur. Yapılan bu çalışmaların asıl amacı ise en iyi kabin modelini üretip, tüketiciye en uygun fiyat ile sunmaktır.

Yapılar ÜR-GE çalışmalarında ise tüm kabin üreticileri incelenmiş ve analiz edilmiştir. Yapılan analizler sonucunda ise üreticilerin üretim esnasında yaptıkları hatalar tespit edilmiş ve yapılan hataların kabinlerin ömrünü kısalttığı ortaya çıkmıştır. Tetay Yapı, diğer üreticilerin yaptıkları hataları yapmadığı için sektörde lider konumuna yükselmiştir. Bunların yanı sıra yapılan hataların giderilmesi için mimari ve mühendislik çalışmaları yürütülmüştür. Bu sebepten ötürü sandviç panel teknolojisi ortaya çıkmıştır. Sandviç panel teknolojisi ile kabinler hafif bir yapıya kavuşur fakat aynı zamanda deprem gibi pek çok doğal afete de dayanıklı hale gelir. 

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise tüketicilere odaklanılmıştır. Tüketicilerin ihtiyaçları ve şikayetleri analiz edilmiştir. Yapılan analizlerin sonucunda tüketiciler daha uygun fiyatlı kabinler talep ederken, daha sağlam ve yalıtım özelliği kuvvetli olan kabinler talep ediyor. Bu sebepten ötürü sandviç panel teknolojisinin yanı sıra bekçi kabini ürünlerinde yalıtım çalışmaları da yapılmaktadır. Yapılan yalıtım çalışmaları ise iki kategoride yürütülür.

İzolasyon çalışmalarındaki ilk kategori kabinin duvarlarını yalıtmak üzerine olmaktadır. Sandviç panel teknolojisinin bir avantajı da burada devreye giriyor. Sandviç panel arasına EPS strafor yerleştirilmektedir. EPS strafor Dünya’nın hemen hemen her yerinde kullanılan bir izolasyon malzemesidir. Oldukça etkili olduğu için bütün kabinlerde bu malzemeyi kullanmaktayız. Kabinin hafif olmasını sağlayan ana sebeplerden bir tanesi de bu malzemedir.

İzolasyon çalışmalarının ikinci kategorisinde ise kabinin kalan kısımlarını yalıtmaktayız. Çatı malzemesi olarak galvaniz kullanıyoruz. Böylece çatıya yağan kar ve yağmur suyunu üzerinde tutmadan kaydırıyor. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanıyoruz fakat bildiğimiz ev tipi pencerelerden değil. Pencereler giyotin tarzı üstten alta açılıp kapanan veya yandan açılıp kapanan pencerelerden oluşuyor. Yapılan tüm izolasyon çalışmaları sayesinde kabin içerisi sıvı, ses ve ısıdan yalıtılmış olur. Böylece kabin içerisindeki iklim maksimum seviyede korunduğu için kış mevsiminde çabuk ısıtıp, yaz mevsiminde de çabucak soğutabilirsiniz.

Bütçenize Özel Bekçi Kabin Fiyatları

Son yıllarda ekonomi alanında yaşanan değişimlerden ötürü inşaat alanında kullanılan pek çok malzemenin fiyatı yükselmiştir. Bu sebepten ötürü pek çok malzemenin fiyatı da yükselmiştir. 

Tetay Yapı olarak bekçi kabini 2022 yılı fiyatlarını belirlerken, tüketicilerin maddi alım gücü göz önünde bulundurulmuştur. Bu hususta bizlerin minimum kar marjı ile maksimum müşteri memnuniyeti elde etmek prensibimiz bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü bekçi kabini fiyatları oldukça uygun belirlenmiştir. Daima en ucuz bekçi kabini ürünlerini üretmek için çaba göstermekteyiz.

Bekçi kulübesi çeşitlerinin hem tasarımsal hemde üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde bekçi kabini fiyatları oldukça uygun kalmaktadır. Çünkü kabin tasarımlarının, dış mimarisinin ve kullanılan malzemeler ile kabinler pek çok açıdan fiyat avantajı sağlamaktadır.

Güvenliğinize Özel Bekçi Kabinleri

Bekçilerin görev yaptığı kabinler genellikle sade bir tasarıma sahipken daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Fakat bunların yanı sıra metropol kabin modelleri oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Hemen hemen bekçi kabini ürünleri ile aynı ebatlara sahiptir. Mercek altında bakacak olursak 2,25 m2 boyutlardan başlayarak, 6 m2’ye kadar büyüyebildiğini görmekteyiz. 

Daha estetik yapıya sahip kabinler daha çok siteler ve site gibi bölgelerde tercih edilirken, bekçilerin görev aldığı kabinler genellikle şantiyeler, otoparklar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Modern yapılı kabinler şehrin modern yapısına uyum sağlayabilir. Öte yandan baktığımızda ise bu kabinlerde görsellik aranmaz. Çünkü sadece bekçinin görev yapma işlevi için kullanılmaktadır. 

Kabinlerin demonte bir yapısının bulunmasının yanı sıra oldukça güvenlidir. Çünkü kapı kilit sistemleri oldukça güvenilirdir. Pencereler ile kapalı tutulduğunda ise hem sert mevsim koşullarına karşı hemde dış çevre tehlikelerine karşı içerideki görevli güven içerisinde olacaktır.

Hangi Bekçi Kabini Sizler İçin Uygun

Sadece kabin ürünlerinde değil, her ne ürün satın alırsanız alın size en uygun olanını bulmak oldukça zor ve üzerine mesai harcanması gereken bir durum oluyor. Size uygun olan kabin modeli, sizlerin ihtiyaç duyduğu kabin hacmine, konumlandıracağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kabin içerisinde kaç kişinin görev yapacağı ve kabin satın almak için ayırdığınız bütçe de önem arz eder. Sizlere uygun olan kabini en hızlı biçimde bulmak istiyorsanız ve kabinler hakkında bilgi, teklif almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.