Uygun Fiyatlı Kabin Arayanlar için Panel Kabin Çözümleri

Uygun Fiyatlı Kabin Arayanlar için Panel Kabin Çözümleri
19 Eyl
Paylaş

Günlük hayatta çevremizde pek çok yapı görmekteyiz. Bu yapıların önlerinde duran küçük yapılara kabin denir. Görmüş olduğunuz kabinlerden bazıları panel kabin olabilir. Panel olarak üretilen kabin çeşitleri en ekonomik fiyat etiketine sahip ürünlerdir. Ebat çeşitliliği ise 1,69 m2 ile 9,60 m2’dir. Belirttiğimiz ebatlar arasında tam sekiz farklı çeşit kabin bulunmaktadır. 

Son zamanlarda dünya çapında yaşanan bir ekonomik kriz bulunmaktadır. Yaşanan kriz sonucunda özellikle inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin fiyatları artmıştır. Bununla birlikte çoğu kabin üreticisinin üretim maliyetleri yükselmiştir. Yükselen üretim maliyetleri sonucunda malesef ki ekonomik fiyatlı kabin bulunmuyor. Fakat yerli üreticiler olarak bizler, yerli olan tüketicinin durumunu gayet iyi anlayarak üretim yapmaktayız. Hal böyle olunca da uygun fiyatlı kabin çözümleri de üretmekteyiz. Sandviç panel teknolojisi ile üretilen kabinler daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Aynı zamanda sandviç panel teknolojisi sayesinde daha uygun fiyatlara satılabilmektedir. 

En Çok Tercih Edilen Kabinlerin Genel Özellikleri

Kabin ürünlerinin, kullanıcısına fiyat avantajı sağladığı gibi daha pek çok alanda avantaj sağlamaktadır. Kabinler oldukça çeşitlidir. Yapılan bazı araştırmalar sonucunda pek çok farklı kabin modeli çizilmiştir ve üretilmektedir. Bu sayede pek çok ihtiyaca çözüm olabilmektedir. Kabinleri daha iyi anlamak için aşağıdaki kabin özelliklerini anlamak gerekmektedir.

Ebat Çeşitliliği

Ebat çeşitliliği sayesinde kabin içerisinde görev yapacak olan görevlinin çalışacağı alan yeterli oranda seçilebilmektedir. Kabin içerisinde görev yapacak kişi sayısına göre de belirli ebatlar seçilebilmektedir. Genel olarak üretilen kabinlerin ebat 1,69 m2’den başlayarak 12 m2’ye kadar büyüyebilmektedir. Bu ebat aralığında ise 9 adet farklı kabin modeli bulunmaktadır. Sizlerde istediğiniz kabin ürünlerimizden seçerek satın alabilirsiniz.

Kaliteli İnşaat Teknolojisi

Sandviç panel teknolojisi sayesinde kabin üretiminin hızı ve dayanıklılığı oldukça artmıştır. Sandviç panel teknolojisi, ÜR-GE çalışmaları sayesinde bulunmuştur. Pek çok farklı üreticinin, üretimden önce, üretim sırasında ve sonrasında yaptığı üretim senaryosu incelenmiş ve en uygun üretim şeklinin sandviç panel teknolojisi olduğu bulunmuştur. Bugün pek çok üretici bu teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktadır. Sandviç panel teknolojisinin işleyişi ise iki panel arasına konumlandırılan EPS strafor ile adeta bir sandviç şeklini almasından kaynaklanır. Strafor sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlanırken, pencereler ve diğer komponentler ile sıvı yalıtımı sağlanmaktadır. 

Hızlı Üretim

Hızlı üretim yapılabiliyor olması sayesinde bazı markaların acil ihtiyaçlarına yanıt verilebilmektedir. Bu kabinlerden bazıları dev gayrimenkul projelerinde ve köprü ve yol projelerinde kullanılabilmektedir. Genel olarak kullanım amacı belirli bir alanın güvenliğini sağlamak ve içerisinde görev yapan memur veya güvenlik görevlisinin dış çevre ve sert mevsim koşullarından etkilenmemesini sağlamaktır.

Ekonomik Fiyat

Kabin ürünlerinde uygun fiyatlı çözümler olabildiği gibi daha yüksek fiyatlı modellerde bulunmaktadır. Kabinlerin fiyat çeşitliliği ise kabinin modeline, ebat ve dış mimari özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Yenilikçi Tasarımlar

Bazı kabin modelleri sade tasarıma sahiptir bazıları ise lüks ve simetrik bir tasarıma sahiptir. Tetay Kabin olarak bu modelleri üretmeden önce bazı hususlarda AR-GE çalışmaları yaptık. Yapılan çalışmalarda tüketicilerin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını ve şikayetlerini dinledik. Hemen hemen herkesi memnun etmeye ve tüm ihtiyaçlara çözümler üretmeye çalıştık. Yapılan tüm çalışmaların sonucunda yenilikçi ve kullanışlı modeller ortaya çıkmıştır.

Her İhtiyaca Uygun Kabinler

Üretmiş olduğumuz kabin ürünleri hemen hemen her ihtiyaca çözüm olabilmektedir. Sade tasarımlı modellerin yanı sıra modern tasarımlı sitelerin ve villaların önlerinde görebileceğimiz modern tasarımlı kabinlerde mevcuttur. Sade tasarıma sahip modeller sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Modern tasarıma sahip modeller ise ekstra olarak betopan kullanılmaktadır. İstediğiniz renklerde üretilebildiği için sitenin renklerine uyum sağlayabilen modeller üretilebilir. Sizlerde avantajlı kabin modellerinden satın almak veya bilgi almak isterseniz mutlaka müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
 

Diğer Yazılar