Son yıllarda panel kabin ürünlerinin üretiminde akla gelen ilk marka Tetay Yapıdır. Çünkü Tetay Yapı olarak, ürettiğimiz panel kabin modelleri son teknoloji üretim sistemleri ve alanında uzman ekipler eşliğinde üretilmektedir. Bu sayede panel kabin ürünleri oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Böylece bu kabinler kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir.

Panel kabin çeşitleri oldukça fazladır. Bu hususta modern şehir hayatına ve binalara çok iyi uyum sağlayan panel metropol modelleri bulunuyor. Bu modellerin ölçüleri ise 2,25 m2, 3,15 m2, 3,75 m2 olmak üzere üç farklı ölçüde üretilmektedir. Ayrıca panel kabin sektöründe lider bir konumda olduğumuz için bu kabinler oldukça hızlı üretilmektedir. 

Genel olarak en kaliteli panel kabin ürünlerine kullanım amacı doğrultusunda bakarsak bu yapılar, bir memurun, mevsim ve çevre koşullarından etkilenmeden görevini etkili bir biçimde yerine getirmesi için bir çatı sağlayan ve içerisindeki memuru dış çevre koşullarından koruyan yapılardır. Öte yandan bu kabinler oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra panel kabin fiyatları bakımından oldukça ekonomik çözümlerdir. Bunların yanı sıra Tetay Kabin sektördeki tam 17 yıllık tecrübesi ile, en kaliteli panel kabin üretiminde lider konumda yer alır.  

Türkiye’nin iklim koşullarına baktığımızda, ülkemizin doğu kısmı yılın çok az bir kısmını yaz mevsiminde geçirirken, daha batı kesimleri yılın çoğu kısmını yaz mevsimi içerisinde ve oldukça kurak geçirmektedir. Karadeniz bölgesi ise aşırı yağış alan, her mevsim yağışlı bir iklim geçirmektedir. Bu yüzden panel kabin seçenekleri üretilirken, dört mevsim koşulları dikkate alınmıştır. Bunların yanı sıra ağır mevsim koşulları da göz önünde bulundurularak ekstrem hava şartlarına karşı da dayanıklı üretim yapılmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Panel Kabin

Sandviç panel kabin ürünleri, kullanan her markaya pek çok açıdan avantajlar sağlıyor. Bu avantajların en önemlisi ise panel kabin fiyatları diyebiliriz. Panel kabin fiyatları ise kabinin boyutlarına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz panel kabin modelini bulmak istiyorsanız, Tetay Kabin en doğru yerdir. 

Bir diğer önemli avantajı ise üretilen bütün panel kabin modelleri, yerli üretimdir. Neredeyse tüm ürünlerin bir yerli üreticisi olması önemlidir. Bunun önemini de tüm halkımız yaşadığımız Covid-19 pandemisi sonucunda anladık. Pandemi döneminde pek çok ürünün yurt dışında üretilmediğini ve bu sebeple gelemediğine hepimiz şahit olduk. Yerli üretim ile bu sorunun önüne geçilmesi kuvvetle muhtemeldir.

Panel kabin üretiminde, yerli bir muhatabınızın olması sayesinde yerli markaların ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp, üretim yapıyoruz. Panel kabin modelleri bazında ağırlık verecek olursak, en hafif ağırlık 350 kilogramdan başlayarak, 450 kilograma kadar ulaşabiliyor. Ayrıca ekstrem mevsim koşullarında, sandviç panel kabin içerisindeki iklimin korunması için en kaliteli yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. Böylece sert mevsim koşullarında ısıtma ve soğutma işlemi için ayırdığınız bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Böylece panel kabin fiyatları daha avantajlı hale gelmektedir.

En Ekonomik Panel Kabin Fiyatları

Son zamanlarda sıkça yaşadığımız değişen piyasa koşulları sonucunda, inşaat sektöründe kullanılan pek çok malzemenin fiyatı oldukça yükselmiştir. Bunlar sonucunda ise çoğu piyasada fiyat tahmin edilemez hale gelmiştir. Bu doğrultuda fiyatlara bir de sandviç panel kabin ürünlerinin fiyatları açısından baktığımızda ise oldukça ekonomik kalmaktadır. 

Tetay Kabin olarak, panel kabin fiyatları belirlerken alıcıların, kabinleri kolayca alabilmesi ve ulaşılabilir olmasını ön planda tuttuk. Bu sayede en ucuz panel kabin ürünleri, ülkemiz tarafından sevilip ve tercih ediliyor. Çünkü bizler, sizlerin talep ettiği ürünleri iyi dinleyip, sizleri anlıyoruz. En iyi fiyat garantisi sunduğumuz ürünlerimizi, en hızlı ve titiz bir şekilde üretip, sizlere teslim ediyoruz. 

Sandviç panel kabin ürünlerinin, markalara sağladığı avantaj bununla da bitmiyor. Kabin üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, bütün kabin ürünlerimiz, mevsim ve çevre koşullarına karşı izole edilir. Yalıtım malzemesi olarak EPS strafor kullanılıyor. Bu malzeme Dünya’nın hemen hemen her yerinde kullanılan, kaliteli bir yalıtım malzemesidir. Bu malzeme sayesinde kabin içerisindeki iklimlendirme korunarak, içeride görev yapan memur için oldukça uygun bir sıcaklık sağlamış oluyoruz. Sizlerde iklimlendirme için ayırdığınız bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Böylece kabine ödeyeceğiniz ücreti uzun vadede amorti edebilirsiniz. 

Üretilen tüm kabinler çok hızlı bir biçimde üretilip, tarafınıza teslim edilir. Bunun sebebi ise, son teknoloji üretim sistemleri kullanıyor ve alanında uzman personeller ile çalışıyor olmamızdır. Teslim seçenekleri ve fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Sandviç Panel Kabin Sistemi

Bütün kabin ürünlerimiz, içerisinde görev yapan memur için oldukça güvenlidir. Çünkü bu kabinlerin kapıları kilitlenebilir sistem ile üretilir. Görev yapan memur açmadıkça ve anahtarı olmayan birisinin girmesi oldukça zordur. 

Bunların yanı sıra paneller üretilmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Geliştirdiğimiz bu çalışmalar sonucunda, sağlam ve uzun ömürlü kabinler ortaya çıkmıştır. ÜR-GE, kelime anlamı ile üretim geliştirmedir. Bu çalışmalar kapsamında, diğer üreticilerin, üretimde yaptıkları hatalar tespit edilerek, giderilmiştir. Böylece ortaya daha sağlam kabin modelleri çıkmıştır.

AR-GE ise kelime anlamı araştırma ve geliştirmedir. Bu çalışma kapsamında ise ülkemizdeki kabin ihtiyaçları belirlenmiştir. Bu kabinlerin mevsim koşullarına dayanıklılık gösterilmesi açısından, mühendislik çizimleri yapılmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda ise ortaya pek çok kabin modelli ortaya çıkmıştır. Modellerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Panel Kabin Modelleri

Ürettiğimiz bütün kabinler, şehrin modern ve rustik tasarımına uyum sağlayabilirken, sade tasarımlı kabinler ile daha uygun fiyatlı çözümler de sunar. Bunların yanı sıra farklı ihtiyaçlara da çözüm sunulabiliyor. Hemen hemen her ihtiyaca ve bütçeye uygun kabin çözümü bulunuyor.

Özel projelendirme seçenekleri ile tam ihtiyacınız olan kabin modelini üretebilmekteyiz. Şehrin modern mimarisine uyum sağlayabilen diğer modelimiz ise metropol kabin seçenekleridir. Rengarenk kabinler ile mimarinin hakim olduğu renge uyum sağlayan kabini seçebilirsiniz. Kabin modelleri ölçüleri ise 2,25 m2 boyutlardan başlayarak, 6 m2’ye kadar büyüyebilmektedir. Metropollerin aranan kabin modeli, metropol kabin modelleridir. Bu kabinlerin tercih edilme sebebi, modern mimari ile yapılan sitelerin, modern bir güvenlik veya bir memur kabini ihtiyacıdır. Bu kabinleri çok rahat bir şekilde site girişlerinde, otopark girişlerinde kullanabilirsiniz.

Hangi Panel Kabinler Sizler İçin Uygun

Lüks ve modern mimariye sahip kabinler bulunurken, sade ve uygun fiyatlı kabin modelleri de bulunuyor. Bunların yanı sıra özel projelendirme kabinler ile dilediğiniz tarzda kabini çizip, size özel üretebiliyoruz. Böylece size en uygun kabin modelini her ihtimal dahilinde sunmuş oluruz.

Size uygun kabin, sizlerin ihtiyaç duyduğu kabin boyutuna, kullanım şeklinize ve kullanacağınız konuma göre değişkenlik göstermektedir. Hızlı bir şekilde size uygun olan kabini bulmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kabinlerin dış kabuğu halihazırda zaten izolasyonlu olarak üretilmektedir. Bazı kabinlerin dış kabuğu PVC iken yan ve çatı malzemesi galvaniz olarak kullanılır. Bazı kabinler ise epspanded polistren yani kısaca eps dolgulu sandwich panel teknolojisi kullanılmıştır. Bu malzeme ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alır. İzolasyon çalışmalarında kullanılan malzemeler hafiftir  yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Kapıda genel olarak alüminyum kapılar kullanılır. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanılır. Kullanılan bu malzemeler sayesinde bu kabinler yaz ve kış kullanılabilir. Kışın dışarıdaki soğuğu içeriye almaz, yazında dışarıdaki sıcağı içeriye almaz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Bu kabinler hafif olarak tasarlanırlar ki, ister hava, ister kara, isterse deniz yolu ile taşınabilsin. Hafif olmasının yanı sıra bu kabinler doğal afetlere ve sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.

Kabinlerde ısıtma veya soğutma yapılırken mümkünse pencerelerin kapalı konuma getirilmesi gerekmektedir. Bu kabinlerde izolasyon çalışmaları en üst seviyede yapıldığı için, kış aylarında dışarıdaki soğuk içeriye girmez. Yaz aylarında ise yine aynı şekilde yaz sıcağı içeriye girmez. Böylece kabin içerisindeki iklim korunmuş olur.

Özel bir ölçüde üretim yapılabilir mi sorusuna en kısa cevap, evet yapılabilir olur. Fakat standart ölçülerdeki kabinlerimiz de mevcuttur. Özel projelendirme seçenekleri kapsamında kullanım amacınızı ve adet bilgilerini bizimle paylaşırsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize özel bir kabin üretimi yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi ve teklifi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.