Son zamanlarda, çoğu semtte ve bölgede WC kabini ihtiyacı bulunmaktadır. Kabin denince akla gelen ilk markalardan birisi de Tetay Yapı’dır. Çünkü bizler bütün WC duş kabini ürünlerimizi son teknoloji ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte hızlı, titiz ve güvenli bir şekilde üretmekteyiz. Böylece en kaliteli WC duş kabini Tetay Yapı tarafından üretilmektedir. 

WC duş kabini çoğu eğlence bölgesinde, konser alanında, şantiye alanında, sosyal tesislerde kullanılabilmektedir. Öte yandan bir görevlinin görevini en iyi biçimde yerine getirmesini sağlayan güvenlik kabini ürünlerimiz bulunmaktadır. Çoğu güvenlik görevlisinin tuvalet ihtiyacını giderebileceği bir alan olmaz. Bu yüzden bu ürünü WC kabini ile birlikte satın alabilirsiniz. Bu kabinleri WC kabini ile birleştirebilirsiniz. Ölçüleri kapsamında incelediğimizde ise bu kabinlerin en küçük 1,70 m2 ile en büyük 9,60 m2 arasında ölçülere sahip olduğunu görmekteyiz.

Genel olarak WC duş kabini ürünlerinin kullanım amacına baktığımızda ise, bir memurun, görevlinin veya bir işçinin tuvalet ihtiyacını gidermesi veya yorgun bir iş gününden sonra duş almasını, güvenli bir şekilde, dış çevre ve mevsim koşullarından etkilenmeden yapabilmesini sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz. Kötü dış çevre ve sert mevsim koşullarından etkilenmemesi için WC duş kabini ürünlerimiz kaliteli hammaddeler ile üretilmektedir. Tetay Yapı’nın, kabin sektöründeki 17 yıllık köklü tecrübesi sayesinde üretilen tüm WC duş kabini ürünleri son derece sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Wc Duş Kabini

WC duş kabini modelleri hemen hemen her türlü tuvalet ve duş ihtiyacına çözüm olabilecek yapılardır. Bu doğrultuda, depolu ve engelli WC duş kabini ürünlerimiz bulunmaktadır. En kaliteli WC duş kabini ürünlerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

WC duş kabini fiyatları açısından baktığımızda ise oldukça uygun olduğunu görmekteyiz. WC kabini ürünlerimizin çok tercih edilmesinin en büyük sebebi, yerli bir marka olmamızdan kaynaklanmaktadır. Yerli bir marka olduğumuz için yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını anlıyor ve en ucuz WC duş kabini ürünlerini sunuyoruz. 

Özellikle duş alma esnasında kabinin yalıtımlı olması gerekmektedir. Bu hususta WC duş kabini modelleri sert mevsim koşullarına karşı kaliteli malzemeler ile yalıtım yapılmıştır. Bu izolasyon çalışmalarına rağmen WC duş kabini fiyatları oldukça uygundur. Sizlerde en ucuz WC duş kabini ürünlerinden bir tane satın alarak, işçilerinizin rahatça tuvalet ve duş ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, WC duş kabini fiyatları ve tüm modeller hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Ekonomik Wc Duş Kabini Fiyatları

Son yıllarda pek çok sebepten ötürü yaşadığımız piyasa dalgalanlamarı sonucunda, inşaat sektörü ağır bir darbe almıştır. Çünkü Dünya çapında inşaat sektöründe bolca kullanılan malzemelerin fiyatları oldukça fazla yükselmiştir. Hal böyle olunca, betonarme kabinler artık bütçe yüzünden yapılamamıştır. WC kabini ihtiyacı olan markalar ise bizlerin üretmiş olduğu kabinlere yönelmiştir.

Tetay Yapı olarak WC kabini ürünlerimizin fiyatlarını, yerli tüketicilerin alım gücünü ön planda tutarak belirledik. Fiyatları uygun bulan tüketiciler, sayesinde ürünlerimiz tüketiciler tarafından hızlı bir biçimde benimsenmiştir. Bizlerde sizlerin talep ettiği WC duş kabini modelleri ürünlerimizi, en hızlı ve titiz biçimde üretip, sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede kabin sektöründe 17 senedir öncü durumdayız. 

Bütün kabin ürünlerimiz sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu paneller ısı,ses ve sıvı yalıtımı sağlamaktadır. Çalışma prensibi ise sandviç panelin içerisinde Dünya’da pek çok yapıda kullanılan EPS strafor ile yalıtılmasıdır. Böylece kabin mevsim koşullarına karşı izole edilmiş olur. Böylece kabin içerisindeki iklim maksimum seviyede korunmuş olur. Mevzubahis duş alan personelin sağlığı olduğu için bu konuya özen gösterdik.

Fiyatlar, kabinin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü engelli ve depolu kabinler bulunmaktadır. Yerine göre ikili kabinlerde tercih edebilirsiniz. Teslim seçenekleri ve fiyatlar ile ilgili daha sağlıklı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Wc Duş Kabini Sistemi

Seyyar bir kabin içerisinde tuvalet ihtiyacını gideren veya duş alan bir insanın en önemli ihtiyacı güvenliktir. Bu doğrultuda bizlerde, bütün kabinlerimizi kilitli kapılar ile üretmekteyiz. Kabin kapıları içeriden kilitlendiği vakit, içeriye zorla birinin girmesi oldukça zordur.

Bunların yanı sıra bütün kabinlerimizin tasarımları ortaya çıkmadan önce AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yürüttük. Yürütülen ÜR-GE çalışmaları kapsamında saha personellerimiz ile birlikte diğer üreticilerin, üretim esnası ve öncesinde yapmış olduğu hataları tespit ettik. Yapılan hatalar bir takım mühendislik çalışmalarından geçirilip tarafımızca giderilmiştir. Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise tüketicilerin kabin kapsamındaki ihtiyaçları ve şikayetleri belirlenmiştir. Bulunan bulgular gözetiminde bir takım mimari ve mühendislik çalışmaları yürüterek, ortaya dayanıklı ve uzun ömürlü kabinler çıkarttık. Ürettiğimiz ürünler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Wc Duş Kabini Modelleri

Duş kabinlerinin çok tercih edilmesinin sebebi, oldukça uygun fiyatlı bir yapı çözümü olmasıdır. Bunların yanı sıra bu kabinler ile birleştirilebilen metropol kabin ürünlerimizde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu kabinler ise şehrin modern yapısına uyum sağlayan dış mimarisi sayesinde oldukça fazla sevilmektedir. Özel projelendirmenin yanı sıra bu kabinlerin hali hazırdaki ölçü aralığı 2,25 m2 ile 6 m2 arasındadır. Bu ürünleri site,apartman, otopark giriş ve çıkışlarına konumlandırarak kullanabilirsiniz.Personellerinizin duş ve tuvalet ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabilecekleri bu kabinlerden satın alarak, şantiyenizi geliştirebilirsiniz. 

Hangi Wc Duş Kabini Sizler İçin Uygun

Size uygun olan kabin, sizlerin kabin hacmi ihtiyacına, kabini kullanacak insan sayısına, kullanım şeklinize, kabini konumlandıracağınız alana göre değişkenlik göstermektedir. Size veya çalışma prensibinize en uygun kabin ürününü en hızlı biçimde bulmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kabinlerin dış kabuğu halihazırda zaten izolasyonlu olarak üretilmektedir. Bazı kabinlerin dış kabuğu PVC iken yan ve çatı malzemesi galvaniz olarak kullanılır. Bazı kabinler ise epspanded polistren yani kısaca eps dolgulu sandwich panel teknolojisi kullanılmıştır. Bu malzeme ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alır. İzolasyon çalışmalarında kullanılan malzemeler hafiftir  yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Kapıda genel olarak alüminyum kapılar kullanılır. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanılır. Kullanılan bu malzemeler sayesinde bu kabinler yaz ve kış kullanılabilir. Kışın dışarıdaki soğuğu içeriye almaz, yazında dışarıdaki sıcağı içeriye almaz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Bu kabinler hafif olarak tasarlanırlar ki, ister hava, ister kara, isterse deniz yolu ile taşınabilsin. Hafif olmasının yanı sıra bu kabinler doğal afetlere ve sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.

Özel bir ölçüde üretim yapılabilir mi sorusuna en kısa cevap, evet yapılabilir olur. Fakat standart ölçülerdeki kabinlerimiz de mevcuttur. Özel projelendirme seçenekleri kapsamında kullanım amacınızı ve adet bilgilerini bizimle paylaşırsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize özel bir kabin üretimi yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi ve teklifi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.