En Çok Tercih Edilen Konteyner

Konteyner denince aklımıza hemen kutu gibi yapılar gelmektedir. Minimalist yaşamı benimseyen insanları bu tarz evler oldukça cazip etmektedir. Çünkü çok küçük bir alanda oldukça ekonomik bir konteyner fiyatları ile yaptırabilirsiniz. Öte yandan panel kabin modelleri ile çok daha farklı projeler yaptırabilirsiniz. Bu tarz yapılar kurumsal gayrimenkul firmaları tarafından da oldukça sevilir çünkü bu yapılar sayesinde şantiyelerde geçici olarak çalışma alanları, yemekhane alanları ve barınma alanları yaratabiliyorlar.

Bunların yanı sıra konteyner deyince aklımıza uluslararası nakliye yapan gemilerin üzerindeki konteynerler de gelebilir. Fakat bu tarz yapılar aslında hemen hemen her yerde kullanım alanı bulabilir. Hatta sizlere sıcak bir ev veya ofis olabilir, Konteyner fiyatları hemen hemen her bütçeye uygundur. Bu hususta hemen hemen her her ihtiyaca cevap olabilmektedir. 

Konteyner yapılar sonradan birleştirilebilmektedir. Bu sayede daha sonradan sahip olunan yaşam veya çalışma alanı genişletilebilmektedir. Konteyner gibi yapılar, günümüzde satın alabileceğiniz en uygun fiyat etiketine sahip yapılardır. Bu sebepten ötürü en ucuz konteyner çeşitlerini bizlerde bulabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak konteyner modelleri kullanıcısına pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Keza konteyner yapılarının kullanım amaçlarına baktığımızda ise kurumsal veya bireysel olarak ihtiyaç duyulan alana taşınması ve sonradan farklı bir yere taşınmasına imkan tanıyan, kullanıcısını kötü dış çevre koşullarından ve sert mevsim koşullarından koruyan yapılardır. Tüm bunları en kaliteli konteyner modelleri sunarak yapmaktayız. Sizlerde bütün modellerimizi inceleyerek sizlere uygun olanı arasından seçerek satın alabilirsiniz.

En Ekonomik Konteyner Fiyatları

Herhangi bir yapı alırken ilk önce fiyatlarına bakmaktayız. Fakat üretmiş olduğumuz konteyner fiyatları o kadar ekonomiktir ki bakmanıza bile gerek yoktur. Keza konteyner fiyatları bir yapı alabileceğiniz en uygun fiyata sahiptir. Bu sayede en ucuz konteyner yapıları üretirken kaliteye daha fazla odaklanmış durumdayız. 

Konteyner fiyatları belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Söz konusu kıstasların arasında alıcıların maddi alım güçleri de dahil edilmiştir. Konteyner üretiminde fiyat belirleme aşamasına oldukça önem gösterdik ve bu konuda bazı AR-GE çalışmaları yürüttük. Yürütülen AR-GE çalışmaları arasında pek çok veri toplanmıştır. Toplanan veriler aşamasında pek çok kullanıcı ve insanların yorumları, ihtiyaç duyulan konteyner özellikleri ve şikayetleri dinlenmiştir. Toplanan veriler ışığında mühendislerimiz çalışmış ve sonucunda en ucuz konteyner modellerini üretmeyi başardık. 

Konteyner modelleri tek başına deprem, set rüzgar ve diğer doğal afetlere dayanıklı bir biçimde üretilmiştir. Bu açıdan da kullanıcısına maddi açıdan fayda sağlamaktadır. En kaliteli konteyner yapıların birleştirilebilir olma özelliği sayesinde bütçenizi çok fazla zorlamadan yaşam alanınızı veya çalışma alanınızı genişletebilirsiniz. 

Fiyatlar açısından baktığımızda ise son zamanlarda yaşanan ekonomik buhranlardan ötürü pek çok sektörde üretim maliyetleri artmıştır. Maliyetlerin yükseldiği bir diğer sektörde inşaat sektörüdür. Yükselen maliyetler yüzünden gözle görülür biçimde betonarme yapıların fiyatları ütopik bir seviyede artış göstermiştir. Bu sebepten ötürü bilinen pek çok marka en iyi konteyner modelleri arasından seçim yaparak satın almaktadır. Böylece pek çok proje üzerinde bu yapıları, personel kullanımına açar. Bu hususta rahat eden personel olumlu geri bildirim verdiği için bu yapılar başka proje alanlarına da taşınabilir. Böylece bu yapıların fiyatları oldukça uygun bir şekilde kalır.

Güvenli, Yalıtımlı ve Dayanıklı Konteyner Sistemi

Üretmiş olduğumuz bütün konteyner modelleri oldukça dayanıklı, güvenli ve yalıtımlıdır. Çünkü modeller üretilmeden önce bazı alanlarda ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan üretim geliştirme çalışmaları sırasında pek çok üreticinin, üretim planı ve üretim aşamaları mühendislerimiz tarafından incelenmiştir. Üretilen konteynerlerin zayıf ve güçlü yanları yapılan çalışmalar sonucunda belirlenmiş olup, bu yapılar hakkındaki üretim sistemimizi geliştirmeye odaklandık. Bu sayede bu yapılar pek çok açıdan dayanıklı ve güvenlidir.

Konteyner özellikleri konusunda yalıtım çalışmaları da oldukça önemlidir. Bu yapılar birleştirilebilir özelliğe sahip olduğundan dolayı, yapı üzerinde bireysel izolasyon yapmak önemlidir. Keza bu yapılar bireysel olarak satılabildiğinden ötürü bireysel olarak mevsim şartlarına karşı izole edilmelidir. Yalıtım çalışmaları hususunda bu yapıların duvar yalıtımı için EPS strafor kullanılmaktadır. Kullanılan strafor, yalıtım malzemesi olarak dünyanın çeşitli yerlerinde kullanılmaktadır. Oldukça etkili ve yalıtkan bir malzemedir. Tavan bölümünde ise cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan çatı ve diğer malzemeler de sıvı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Böylece yapı, dış çevre ve sert mevsim koşullarına karşı tamamen yalıtılmış olur. 

Dayanıklılık hususunda da oldukça efektif olarak kullanılabilmektedir. Çünkü bu yapılar, deprem başta olmak üzere pek çok doğal afet simüle edilerek test edilmiştir. Bütün testlerden başarı ile geçen modellerimiz satışa sunulmaktadır. Yapı üzerindeki bütün komponentler, sert esen rüzgarlarda dahi çok çabuk birbirinden ayrılabilecek malzemelerden oluşmaz. Üretim geliştirme çalışmalarından sonra mühendislerimiz kullanıcıların bu yapıların içerisinde güvenle yaşaması veya çalışabilmesi için uzun mesailer harcamışlardır. 

En Çok Tercih Edilen Konteyner Modelleri

Bu yapılar geri dönüştürülen malzemelerden oluşturulmaz. Özünde bu yapılar, ileri dönüştürülmüş yapılardır. Çünkü konteynerler özünde içerisinde bazı malzemelerin taşındığı kutulardır. Bu hususta bu malzemeler zaman içerisinde, nakliye yasalarına da bağlı olarak kullanılamaz hale gelir. Bizler, nakliyede kullanılamayan bu kutuları alıp, daha güçlü ve dayanıklı hale getirerek uygun fiyatlı bir yapı haline getirmekteyiz. 

Bu yapıları güçlü bir hale getirmek için çelik konstrüksiyonlar kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra çok satılan panel metropol modellerinde de aynı malzemeler ve yalıtım çalışmaları yapılmaktadır. İhtiyacınız bulunuyorsa kabin modellerimize de bakabilirsiniz. Konstrüksiyonların yanı sıra galvaniz sac da bu yapılarda çatı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Çatı hususunda metalin korozyona uğramasının önüne geçmek için çinko ile kaplanmıştır. Yağması olası yağmur veya kara karşı dayanıklı mükemmel bir çatı malzemesidir. 

Çatı malzemesi dışında bu yapıların dış cephe boyası elektrostatik fırın boyasıdır. Kullanılan boya mevsim ve çevre şartlarına oldukça dayanıklıdır. Yapılan sıhhi ve elektrik tesisatları yapı modeline göre sıva altı ve sıva üstü yapılabilir. Yapının iç mimarisinde herhangi bir şey yapılmamaya özen gösterilmiştir. Çünkü kullanıcıyı bu açıdan da özgür bırakmak en güzelidir. Keza kullanım alanı oldukça dardır. Evin planı ve modeline göre yapıya farklı farklı alanlardan girilebilmektedir. Bu hususta size uygun olan modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.

Hangi Konteyner Sizler İçin Uygun

Size uygun bir kıyafeti bulmak bile oldukça zor olabilirken, uygun olan bir yapıyı bulmakta o kadar zor olabilir. En basit olarak kıyafeti baz alırsak, size uygun olması için yaşam tarzınızı ve beden ölçülerinizi analiz etmeniz gerekmektedir. Bu yapılardan da satın almadan önce ebatlarına, kullanılan malzemelerine ve kullanım tarzınız ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz etmeniz gerekmektedir. Pek çok marka ile bu konuda çalıştığımızdan ötürü bilinen bir tecrübemiz bulunmaktadır. Bu yapıların üretimi konusunda lider konumda olmamız da bu tecrübenin bir parçasıdır.

Bu yapıların kullanıcısına kattığı bir başka katma değer de dış mimari özgürlüğüdür. Bu özgürlük sayesinde, pek çok marka bu yapılardan satın alarak logosunu dış kısmına yaptırıp ofis veya satış ofisi olarak kullanmaktadır. Sizlerde sizlere uygun olan yapıyı hızlıca bulmak veya fiyat teklifi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.