En Çok Satanlar

Son zamanlarda çevremizde kabin görmeye çok alıştık. Apartmanların, sitelerin, otoparkların, şantiyelerin giriş ve çıkışlarında ürettiğimiz kabinler çokça kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra büfe kabin ürünlerimizde sokak satıcıları için vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu sayede büfe kabin denince akla Tetay Yapı gelmektedir.

Büfe kabin modelleri, son teknoloji üretim sistemleri ve uzman personel kadromuz ile birlikte üretilmektedir. Dileyen müşterilerimiz için büfe kabin sistemine Wc duş kabini eklenmektedir. Bu kabinlerinde engellilere uygun olan modelleri de bulunuyor. Su tesisatı bulunmayan bölgeler içinde üst kısmında depo bulunan modellerden satın alabilirsiniz.

Büfe kabin modelleri, konumlandığı sokağın ahengini bozmaz, aksine sade mimarisi ile sokağa uyum sağlamaktadır. Genel manada büfe kabin ürünlerinin kullanım amacı, mevsim ve dış çevre koşullarından koruyarak, içerisinde bir gıdanın pişirilip servis edilmesine olanak tanıyan yapı çözümleridir. Tetay Yapı’nın, kabin üretiminde 17 yıllık köklü tecrübesi bulunuyor. Bu sayede büfe kabin ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 

En kaliteli büfe kabin ürünleri halk arasında büfe olarak bilinir. Dışarıdan bakıldığında kabin olarak görünmez. Bu yüzden mimari açıdan oldukça avantajlıdır. Bu avantajlara ek olarak büfe kabin fiyatları oldukça uygun belirlenmiştir. Uygun olmasının bir sebebi, kullandığımız üretim sistemleridir. Ayrıca üretilen ürünler yerli üretim ürünleridir. Bu yüzden yerli tüketicinin kabin ihtiyaçlarını anlayarak üretim yapmaktayız.

Ülkemizin iklim coğrafyasına baktığımızda ise çok çeşitli olduğunu görmekteyiz. Ülkemizin Güneydoğu ve Doğu kesimleri oldukça çetin şartlarda kış mevsimini geçeririken, Akdeniz ve Ege bölgeleri sıcak ve kurak geçer. Karadeniz Bölgesi ise her mevsim yağışlıdır. Hal böyle olunca büfe kabin ürünleri dört mevsim koşullarına hatta ekstrem mevsim koşullarına da dayanıklı bir biçimde üretiliyor. Bu sayede en kaliteli büfe kabin ürünleri Tetay Yapı’dan alınır.

En Çok Tercih Edilen Büfe Kabin

Büfe kabin modelleri hemen hemen bütün büfe ihtiyaçlarına çözüm olabilecek yapı çözümleridir. Ayrıca büfe kabin fiyatları ile bütçenize de çözüm olabilen yapılardır. Bu sayede hazır büfe kabin ürünleri tüketiciler tarafından hemen benimsenmiştir.

En ucuz büfe kabin ürünlerinin çok tercih edilmesinin bir sebebi de, kabinlerin sandviç panel teknolojisi ile üretilmesidir. Bu teknoloji sayesinde kabin, mevsim ve çevre koşullarına karşı dayanıklı hale geliyor. Ayrıca Tetay Yapı, bir yerli üreticidir. Bu sayede yerli tüketicinin kabin bazındaki ihtiyaçlarını ve sorunlarını oldukça iyi anlıyoruz. Bir büfenin içerisinde bir yemek piştiği için, aşçının içerisine yeterince sığması ve gıda koşullarına uygun olması gerekmektedir. Ürettiğimiz bütün hazır büfe kabin ürünleri mevsim ve çevre etkenlerine karşı sandviç panel teknolojisi sayesinde dayanıklıdır. Öte yandan büfe içerisi kolayca temizlenebilir ve temiz tutulursa gıda için oldukça elverişli ve sağlıklı bir alan elde edilir. Bu avantajlar karşısında büfe kabin fiyatları tam büfe esnaflarına göre belirlenmiş olup, oldukça ekonomik kalmıştır. 

Bu kabinlerin çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de büfe kabin fiyatları olabilir. Çünkü yapı maliyetleri her geçen gün biraz daha artarken, bizlerin yerli imkanlar doğrultusunda üretmiş olduğu kabinlerin fiyatları ekonomik olmasının yanı sıra yıl içerisinde herhangi bir artış göstermez. Bu doğrultuda bu kabinler tam bir fiyat performans ürünüdür. 

Ölçüleri kapsamında baktığımızda ise kabinler 6 m2 ile 12 m2 boyutlarında olabiliyor. Bunlara ek olarak 1,70 m2 boyutlarında korkuluklu bilet kabini ürünümüz bulunmaktadır. Bu kabin ürünlerimiz, sizler siparişi verdikten sonra hızla üretimine başlanıp, sizlere teslim edilir. Sizlerde bu büfelerden satın almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

En Ekonomik Büfe Kabin Fiyatları

Son zamanlarda pek çok sebepten ötürü, pek çok ürünün, malzemenin fiyatı yükselmektedir. Bütün bu olumsuz gelişmeler sonucu inşaat sektörü çok ağır darbeler almıştır. Bu yüzden betonarme büfe yapılar yapılamaz hale gelmiştir. Büfe sahibi olmak isteyen insanlarda, çözüm alternatifi olarak bu kabinleri uygun bulmuştur.

Kullanıcısına pek çok avantaj sağlayan kabinler, dış çevre ve ekstrem mevsim koşullarına dayanıklı olması açısından sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu panel teknolojisi, kabini hafif hale getirmektedir. Hafif olmasına karşın oldukça dayanıklı yapılardır. Bunların yanı sıra ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ekonomik olmasının bir sebebi de bu kabinlerin fiyatları belirlenirken, tüketicilerin sahip olduğu alım gücü göz önünde bulundurulmuştur. Minimum kar marjı gözetilerek üretim yapılmaktadır.

Bu kabinlerin izolasyon çalışmaları iki ana kategoride yapılmaktadır. İzolasyon çalışmaları ana kategori ve yan kategori olmak üzere ikiye ayrılır. Yan kategoride camlarda PVC pencereler kullanılır ve pencereler öne doğru açılarak, güneşli günlerde gölgelik yapar. Kapı kısmında alüminyum kapılar kullanılır. Kullanılar malzemelerin ayrıca yalıtım özelliği de bulunur. Ana izolasyon çalışmaları kapsamında sandviç panel arasında 40 mm kalınlığında EPS strafor kullanılmaktadır. Kullanılan malzeme Dünya’nın her yerindeki yapılarda yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu yalıtım çalışmaları sayesinde büfe içerisinde yapacağınız iklimlendirme maliyetlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu büfelerde kullanılan malzemeler çevre dostudur. Betonarme yapılara göre daha az karbondioksit salınımı yapılmış olur.

Bu kabinler çok hızlı üretildiğinden dolayı acil ihtiyaçlarınız için çözüm olabilir. Sizlerde teslimat seçenekleri ve kabin ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Büfe Kabin Sistemi

Büfe, bir ticarethane olduğu için güvenlikte önem arz etmektedir. Kabin ürünlerimizde kullandığımız kapı kilit sistemleri sayesinde, içeriden birisi açmadıkça, dışarıdan anahtarı olmayan birinin büfe içerisine girmesi oldukça zordur. Ön taraftaki pencereler sayesinde ürün ve ücret alışverişi sağlıklı bir biçimde sağlanabilmektedir.

Kabinlerdeki yalıtım sistemi ve diğer sistemler, öncesinde yapılan ÜR-GE ve AR-GE sistemleri ile geliştirilmiştir. ÜR-GE çalışmaları kapsamında diğer kabin üreticileri analiz edilmiş ve üretim sırasında, öncesinde ve sonrasında yaptıkları hatalar tespit edilmiştir. Daha sonra bu hatalar bir takım mühendislik ve mimari açıdan ele alınmış ve giderilmiştir. Bu çalışmaya üretim geliştirme denir. 

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise tüketiciler analiz edilmiş ve tüketicilerin kabin bazında ihtiyaçları ve sorunları tespit edilmiştir. Sonra tespit edilen bulgular ışığında yeni kabin modelleri tasarlanmıştır. Bu çalışmalara ise araştırma geliştirme denir. Bu çalışmalar ışığında kabinler oldukça uzun ömürlü ve sağlam yapıdadır. Sizlerde kabin modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, size uygun olan modeli seçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Büfe Kabin Modelleri

Kabinler genellikle çok yönlü tasarlanmıştır. Örnek olarak büfelerde herhangi bir sokak lezzetini pişirerek bir ticarethaneye dönüştürebilirsiniz. İster deniz ürünü, isterseniz sosisli, istersenizde klasik büfeye dönüştürebilirsiniz. 

Büfelerin yanı sıra site, apartman, otopark hatta şantiyelerin giriş ve çıkışlarında kullanabileceğiniz panel metropol ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünler, Tetay Yapı kalitesi ile üretilmekte olup, fiyatı da yine Tetay Yapı fiyatları gibi ekonomiktir. Ölçüleri kapsamında baktığımızda ise 2 m2 ile 3,70 m2 arasındadır. Bütün kabinlerde olduğu gibi bu kabinlerde de yalıtım çalışmaları yapılmıştır. Bir memurun görevini en iyi biçimde yerine getirmesi için tasarlanmıştır.

Hangi Büfe Kabin Sizler İçin Uygun

Kabinler, her türlü ihtiyaç doğrultusunda tasarlanmış ve üretilmektedir. Bunların yanı sıra özel kabin ihtiyaçlarınız için, özel projelendirme seçeneklerimizde bulunmaktadır. Sizin için en uygun kabin özellikleri, kabini konumlandıracağıınız alana, kullanım şeklinize, içerisinde kaç kişinin çalışacağı kıstaslarına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun kabin modelini hızlı bir biçimde bulmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kabinlerin dış kabuğu halihazırda zaten izolasyonlu olarak üretilmektedir. Bazı kabinlerin dış kabuğu PVC iken yan ve çatı malzemesi galvaniz olarak kullanılır. Bazı kabinler ise epspanded polistren yani kısaca eps dolgulu sandwich panel teknolojisi kullanılmıştır. Bu malzeme ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alır. İzolasyon çalışmalarında kullanılan malzemeler hafiftir  yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Kapıda genel olarak alüminyum kapılar kullanılır. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanılır. Kullanılan bu malzemeler sayesinde bu kabinler yaz ve kış kullanılabilir. Kışın dışarıdaki soğuğu içeriye almaz, yazında dışarıdaki sıcağı içeriye almaz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Bu kabinler hafif olarak tasarlanırlar ki, ister hava, ister kara, isterse deniz yolu ile taşınabilsin. Hafif olmasının yanı sıra bu kabinler doğal afetlere ve sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.

Kabinlerde ısıtma veya soğutma yapılırken mümkünse pencerelerin kapalı konuma getirilmesi gerekmektedir. Bu kabinlerde izolasyon çalışmaları en üst seviyede yapıldığı için, kış aylarında dışarıdaki soğuk içeriye girmez. Yaz aylarında ise yine aynı şekilde yaz sıcağı içeriye girmez. Böylece kabin içerisindeki iklim korunmuş olur.

Özel bir ölçüde üretim yapılabilir mi sorusuna en kısa cevap, evet yapılabilir olur. Fakat standart ölçülerdeki kabinlerimiz de mevcuttur. Özel projelendirme seçenekleri kapsamında kullanım amacınızı ve adet bilgilerini bizimle paylaşırsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize özel bir kabin üretimi yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi ve teklifi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.