Son zamanlarda metropol kabin denince akla hemen modern şehirlerin her yerinde gördüğümüz genellikle site bina mimarilerine uyum sağlayan yapılar gelmektedir. Tetay Yapı olarak panel kabin üretimi sektöründe lider ve yerli üretici konumundadır. Bunun en büyük sebebi ise ürettiğimiz bütün metropol kabin modelleri, şehirdeki modern mimarili binaların yapısına hem mimari açısından hem de inşaat teknolojileri açısından uyum sağlamasıdır. 

Metropol kabin ürünleri, son teknoloji üretim sistemleri ve alanında uzman ekibimiz ile üretiliyor. Böylece metropol kabin ürünleri daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur.

Metropol kabin nedir? Metropol kabin, özellikle modern mimari ile tasarlanıp, son teknoloji yalıtım malzemeleri ile izole edilen, içerisinde bir memurun görevini en iyi şekilde yapabileceği kabinlerdir. Kabinlerin genel olarak kullanım amacı ise bir görevli veya memurun, mevsim ve çevre koşullarından etkilenmeksizin, memurun görevini yapmasına olanak tanıyan, görevliye özel bir alan oluşturup, dış çevre etkilerinden koruyan yapılardır. 

Metropol kabin fiyatları oldukça uygun olmakta ve kabinlerde dayanıklı yapılardır. Bunların yanı sıra Tetay Yapı olarak sektördeki tam 17 yıllık köklü tecrübemiz sayesinde ürettiğimizden metropol kabin modelleri oldukça kaliteli ve en uygun fiyat kategorisine sahiptir. Metropol kabin nedir, ölçüleri ve boyutlarını merak edenler için, metropol kabin ölçüleri, en küçük 2,25 m2’den başlayarak 12 m2’ye kadar büyüyebilir. Bu yapıları, modern mimariye sahip otopark girişlerinde, site girişlerinde kullanabilirsiniz. Çift yönlü otopark girişlerinde ve çıkışlarında ise iki görevli çalışarak görevini en iyi biçimde yerine getirebilir.

Ülkemizin iklim çeşitliliğine baktığımızda ise görmekteyiz ki, Karadeniz bölgesine her mevsim yağış alırken, Ege ve Akdeniz bölgesi sıcak ve kurak bir iklime sahiptir. Bunlara ek olarak ülkemizin Doğu ve Güneydoğu kesimleri sert kışların yaşandığı bir bölgedir. Hal böyle olunca metropol kabin ürünlerimizinde bu mevsim çeşitliliğine dayanıklı olması gerekti. Bu yüzden bizlerde metropol kabin modellerinde ısı,ses ve sıvı yalıtımları en kaliteli malzemeler ile yapılmıştır. 

En Çok Tercih Edilen Metropol Kabin

Her ihtiyaca uygun olarak metropol kabin modelleri üretilebilir. Bütün kabinler, mevsim koşullarına dayanıklı olması için belirli izolasyon çalışmalarından geçiriyoruz. Kabinlerde ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alan epspanded polistren, kısaca EPS dolgulu sandwich panel kullanılır. Sandwich panel hafif yapıda olmasına rağmen sağlamdır. Yani çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yalıtım, metropol kabin fiyatları kapsamında etki etmektedir. Çünkü yalıtım en kaliteli metropol kabin seçenekleri içerisindeki iklimi korumaktadır. Ayrıca sandwich paneller çevre dostudur. Çünkü; ısı yalıtım özelliği ile karbondioksit salınımını azaltarak hava kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur. 

Bir başka önemli özelliği ile bu kabinlerin demonte yapısının olmasıdır. Bu sayede kabinler, söküldükten sonra başka bir mekana taşınıp, kurulum imkanı verir. Ayrıca sandwich panelden üretilen en kaliteli metropol kabin seçeneklerinin montajı da oldukça kolaydır. Üretimde kullanılan kaliteli malzemeler sonucunda bu kabinler, rutubete geçit vermeyen sağlıklı mekanlar oluşturur. Bizlerde en ucuz metropol kabin üretiminde, sağladığı pek çok avantajdan ötürü sandwich panel sistemini kullanıyoruz.

Tetay Yapı’nın ürettiği metropol kabin nedir? En ucuz metropol kabin ürünleri, her ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Çünkü Tetay Yapı, yerli bir üreticidir. Yerli bir üretici, yerli bir tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmektedir. Ayrıca yerli bir üreticinin olması, ithalat masraflarına benzer masrafları ortadan kaldırmaktadır.

En Ekonomik Metropol Kabin Fiyatları

Satın alan markaya sağladığı pek çok avantajlardan birisi de uygun olan metropol kabin fiyatları seçenekleridir. Çünkü son zamanlarda birçok sebepten ötürü, pek çok malzemenin fiyatları yükselen bir trende girmiştir. Yaşananlar sonucunda piyasa koşulları oldukça değişken hale gelmiştir. Özellikle inşaat maliyetleri çok fazla artmaya başladığı için betonarme kabinler tarihe karışmıştır. 

Tetay Yapı olarak kabin fiyatlarını belirlerken, bunu alıp kullanacak markaların ve insanların bütçelerine göz önünde bulundurulmuştur. Bu yüzden kabin fiyatları oldukça erişilebilir belirlenir. Yerli bir üretici olduğumuzdan, daima yerli tüketicinin yanında olup, ihtiyaçlarını en iyi biçimde anlamaya özen göstermekteyiz. Bu sayede kabin alanında en iyi fiyat garantisi sunarken, hızlı ve titiz bir üretim yapıyoruz.

Fiyatların sağladığı bir diğer avantaj ise ısınma maliyetleridir. Kabinlerde kullanılan izolasyon teknolojisi sayesinde kabinler, çok çabuk ısınır ve soğur. Kabin içerisindeki iklim, çok kolay korunabilir. Öyle ki kış mevsiminde içerideki ısıyı dışarıya vermez, yaz mevsiminde dışarıdaki ısıyı içeriye almaz. Bu sayede kabinleri kullanırken oluşabilecek ısıtma ve soğutma maliyetlerini minimize eder. Bütün bu avantajlar, Dünya’nın hemen hemen her yerinde kullanılan, oldukça kaliteli yalıtım malzemeleri ile sağlanmaktadır.

Ürettiğimiz tüm kabinler, Dünya standartlarında, çok hızlı ve titiz bir şekilde üretilerek tarafınıza teslim edilmektedir. Son teknoloji üretim sistemleri kullanılan tesislerimizde, ihtiyaçlarınıza uygun kabin modellerini bulabilirsiniz. Kabinler ile ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Metropol Kabin Sistemi

Özellikle şehir içerisine konumlandırılacak kabin sistemlerinde güvenliğe önem vermekteyiz. Bu doğrultuda, bütün kabin ürünlerimizin kapı kilit sistemleri oldukça kalitelidir. İçerisindeki memur açmadıkça veya anahtarı olmayan birinin kabin içerisine girmesi oldukça zordur. 

Bu kabinler üretilmeden önce uzun süren bazı AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. ÜR-GE, üretim geliştirme anlamına gelmektedir. Üretim geliştirme çalışmaları kapsamında ise diğer üreticilerin, üretim esnasında ve öncesinde yapmış olduğu hatalar tespit edilmiş ve akabinde bu hataların giderilmesi yönünde mühendislik ve mimari çalışmalar yürütülmüştür.

AR-GE anlamı ise araştırma geliştirmedir. Araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında ise, yerli tüketiciler ile ihtiyaçlar üzerine bazı anketler yaptık. Bu sayede yerli tüketicinin kabin kapsamındaki geleceğe yönelik ihtiyaçlarını anladık. Böylece ürettiğimiz kabin ürünleri, son derece modern, kullanışlı ve uygun fiyatlıdır. Sizlerde bütün kabin ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Metropol Kabin Modelleri

Tasarladığımız ve ürettiğimiz bütün kabin ürünleri şehrin modern yapısına uyum sağlayarak, bulunduğu semtin kişiliğine uyum sağlar. Modern mimari ile tasarlanmış kabinlerde bulunurken, daha uygun fiyatlı ve sade bir mimariye sahip, kabin çözümleride bulunuyor. Bu doğrultuda bütün ihtiyaçlara yanıt verebilecek kabin çözümleri bulunuyor.

Özel kabin ihtiyaçlarınız için, özel projelendirme yapabilmekteyiz. Bir diğer avantajlar ile dolu modelimiz ise, güvenlik kabini seçenekleridir. Ölçüleri bazında baktığımızda 1,69 m2’den başlayarak, 9,6 m2’ye kadar büyüyebilen ölçüleri mevcuttur. Bir güvenlik görevlisinin, dış çevreden ve mevsim koşullarından etkilenmeksizin, görevini en iyi biçimde yerine getirebilmesine yardımcı olan kabinlerdir. Bu kabinleride şantiyelerde, otopark giriş ve çıkışlarında, site, apartman girişlerinde ve çıkışlarında kullanabilirsiniz. 

Hangi Metropol Kabin Sizler İçin Uygun

Sizlere en uygun kabini bulmak, sizlerin ihtiyacı olan kabin mimarisine, boyutuna, konumlandıracağınız konuma, kullanım şeklinize göre değişkenlik göstermektedir. Ürettiğimiz kabin modelleri hemen hemen her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Lüks ve modern mimariye sahip kabinler de, sade ve nispeten daha ekonomik fiyat etiketine sahip kabinlerde bulunmaktadır. Size uygun olan kabini en hızlı biçimde bulmak için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.