Son yıllarda güvenlik kabini denince akla Tetay Yapı gelmektedir. Çünkü ürettiğimiz güvenlik kabin seçenekleri son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmektedir. Hal böyle olunca da kullanıcılar tarafından güvenlik kabin seçenekleri çokça tercih edilmektedir.

Günümüzde kabinler sadece bekci kabini olarak değil panel kabin olarakta üretilebiliyor. Güvenlik kabini modelleri daha sade bir mimariye sahip iken, bu kabinler daha modern ve lüks bir mimariye sahiptir. Bu özelliği şehrin modern mimarisine uyum sağlaması açısından önem arz etmektedir.

Genel olarak kullanım amacı doğrultusunda bakarsak güvenlik kabinleri, bir güvenlik görevlisinin, mevsim ve çevre koşullarından etkilenmeden görevini ifa etmesine yardımcı olan ve görevliyi koruyan yapılardır. Öte yandan güvenlik kabini seçenekleri oldukça dayanıklı ve uygun fiyatlı çözümlerdir. Bunların yanı sıra Tetay Kabin sektördeki tam 17 yıllık tecrübesi ile, bekci kabini üretiminde lider konumdadır.

Halk arasında bekçi kabini olarakta bilinen güvenlik kabini modelleri, kullanan markaya pek çok açıdan avantajlar sağlar. Bu avantajların en önemlisi ise güvenlik kabini fiyatları diyebiliriz. Güvenlik kabini fiyatları ise kabinin ebatlarına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bir diğer önemli avantajı ise yerli üretim olmasıdır. Bu güvenlik kabin üretiminde, yerli bir muhatabınızın olması sayesinde markaların ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp, üretim yapıyoruz.

Ülkemizin iklim çeşitliliğine baktığımızda görmekteyiz ki, Karadeniz Bölgesi her mevsim yağışlı, Güneydoğu ve Doğu bölgelerimiz çetin kış şartlarına sahip, Ege ve Akdeniz bölgeleri ise sıcak ve kurak iklime sahiptir. Bu yüzden Tetay Yapı olarak bekci kabini ürünlerimizi son teknoloji üretim sistemleri kullanarak, uzman ekibimiz ile birlikte dört mevsim koşullara dayanıklı bir biçimde üretiyoruz. Ekstrem mevsim koşullarına dayanması içinde her modelde bazı güçlendirmeler yapılmıştır. Ürettiğimiz kabinler, polyester güvenlik kabini gibi değil. Daha sağlam ve daha uzun ömürlüdür.

En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini

Bekci kabini ürünlerimiz hemen hemen her güvenlik ihtiyacına çözüm olabilecek yapılardır. Ayrıca prefabrik güvenlik kabini fiyatları da ekonomik bir fiyat etiketine sahip olduğu için hemen benimsenmiştir.

Güvenlik kabini modelleri teknoloji olarak sandviç panel teknolojisi ile üretilir. Bu teknoloji sayesinde tek kişilik güvenlik kabini dahi dış çevre ve mevsim koşullarına dayanıklı hale gelir. Öte yandan kabinler yerli bir üretici yani Tetay Yapı tarafından üretilmektedir. Yerli bir üretici demek, yerli tüketicinin sorunlarını anlayan bir üretici demektir. 

Güvenlik kabini fiyatları bazında markalara sağladığı avantaj bununla da sınırlı değil. Güvenlik kabin üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, bu kabinler mevsim ve çevre şartlarına karşı izole edilir. Güvenlik kabin modellerine uygulanan izolasyon çalışmaları sayesinde içerisinde görev yapan bekçinin ısınma maliyetleri de düşer. Ayrıca kabinler çok hızlı bir biçimde üretilip, teslim edilebilir. Teslim seçenekleri ve güvenlik kabini fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kabin ölçü çeşitliliğine baktığımızda ise en küçük 1,70 m2 ile en büyük 9,60 m2 kadar büyüyebilen modeller bulunuyor. Cam teknolojisi yukarıdan aşağıya giyotin sistem ile yapılabildiği gibi soldan sağa yanal sistemle de yapılabilir. 

En Ekonomik Güvenlik Kabini Fiyatları

Son yıllarda sıkça yaşadığımız kur dalgalanmaları sonucundan, pek çok malzemenin fiyatları oldukça değişken hale gelmiştir. Bütün bunlar sonucunda piyasa koşulları bazı sektörlerde ufak tefek, bazı sektörlerde ise oldukça ütopik seviyelerde değişim yaşanmıştır. Hal böyle olunca fiyatlara bir de güvenlik kabini fiyatları açısından baktığımızda ise oldukça uygun kalmaktadır. Çünkü Tetay Yapı, fiyatları belirlerken ulaşılabilir olmasını ön planda tutmuştur. Bu yüzden güvenlik kabinleri, halk tarafından sevilir ve tercih edilir.

Kullanıcısına sağladığı avantajların yanı sıra, polyester güvenlik kabini gibi değil sandviç panel teknolojisi ile üretilir. Ayrıca prefabrik güvenlik kabini fiyatları belirlenirken, tüketicilerin maddi alım gücü de göz önünde bulundurulmuştur. Yükselen maliyetler ve malzeme fiyatlarına karşın, bu kabinlerin fiyatları oldukça ekonomik olduğu için tüketiciler tarafından benimsenmiştir.

Isı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alan epspanded polistren (EPS) dolgulu sandviç panel hafif yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılır. Çevre dostudur çünkü; yalıtım özelliğiyle karbondioksit salınımını azaltarak hava kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur. Demonte yapısıyla başka mekanlara da sökülüp kurulum imkanı vermesiyle de % 100 dönüşümlüdür. Sandviç panel montajı çok kolaydır. Kullanıldığı ürünlerde rutubete geçit vermeyen sağlıklı mekanlar oluşturur. Tetay kabin ve konteyner üretiminde sandviç panel sistemi de kullanılmaktadır

Sandviç panel teknolojisinin yanı sıra kapılar alüminyum, pencereler PVC pencere, çatı kaplaması da galvanizdir. Tüm ürünlerimiz, oldukça hızlı bir şekilde üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza çözüm olabilir. Teslim seçenekleri ve kabinler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Güvenlik Kabini Sistemi

Ürettiğimiz bütün kabin ürünleri, içerisinde görev yapan memur veya bekçi için oldukça güvenli bir kapı kilit sistemine sahiptir. İçeriden görevli açmadıkça, anahtarı olmayan bir kişinin içeriye girmesi oldukça zordur. 

Sandviç panel teknolojisi ile kabinler oldukça hafiftir. Hafif olmasına rağmen dayanıklıdır. Bu sayede hemen hemen her alanda kullanılabilir. Kabin modellerini geliştirmeden önce, en iyi modellerin oluşturulabilmesi için AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. 

Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında, diğer üreticilerin, üretim esnasında, öncesi ve sonrasında yapmış oldukları hatalar tespit edilmiştir. Tespit edilen hatalar bir takım mühendislik ve mimari çalışmalar ışığında giderilmiştir. ÜR-GE açılımı üretim geliştirmedir. AR-GE çalışmaları kapsamında ise tüketicilerin ihtiyaçları ve problemleri analiz edilmiştir. Bu analiz sonucunda tüketicilerin sorunları giderilmeye ve ihtiyaç duydukları özellikler ile kabinler inove edilmiştir. Bu bilgiler ışığında ortaya oldukça dayanıklı, uzun ömürlü kabinler çıkmıştır. Sizlerde bütün kabin modellerimizi web sitemizden inceleyebilir, fiyat teklifi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini Modelleri

Bu kabinler, sade bir tasarıma sahip olup, ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir. Bu avantajlar kapsamında incelediğimizde bulunmaz birer elmas gibidir. Sizlerde bu kabinlerden satın alarak kabin alanındaki yapı çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu kabinlerin yanı sıra şehrin modern yapısına uyum sağlayabilen, metropol kabin ürünlerimizde bulunuyor. Pek çok renk seçimi sunan kabinler, modern mimarinin hakim olduğu sitenize, otoparkınıza uygun renkteki kabini seçebilirsiniz. Kabin boyutları ise 2,25 m2 boyutlardan başlayarak, 6 m2’ye kadar büyüyebiliyor. Modern bir bölgeye konumlandıracaksanız metropol kabinler oldukça uygundur. Fakat şantiye, otopark gibi görselliğin pekte ön planda olmadığı alanlarda güvenlik kabini ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Oldukça hızlı üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. 

Hangi Güvenlik Kabini Sizler İçin Uygun

Bütün güvenlik ihtiyaçlarınız doğrultusunda kabin modeli bulunmaktadır. Size uygun olan kabin modeli, sizlerin konumlandıracağı alana, kabin içerisinde kaç kişinin görev yapacağına ve kullanım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Bunların yanı sıra özel projelendirme avantajı sunmaktayız. Bu avantaj ile istediğiniz gibi kabin üretimi yapabilmekteyiz. En uygun kabini, hızlı bir şekilde bulmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizi arayarak öneri alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Modellerimiz farklı boyutlarda olabilir. Boyutlar, kullanım amacına ve ihtiyaca göre değişkenlik gösterebilir. Model boyutları, kullanım alanına ve amaçlarına bağlı olarak değişebilir.
 

Modellerimiz dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılır. Malzeme seçimi, kullanım alanına, hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine bağlı olarak özelleştirilebilir.
 

Modellerimizin tasarımı çeşitli seçeneklere sahip olabilir. Bu tasarım seçenekleri arasında iç ve dış renk, yükseltilmiş veya düz zemin tasarımı, tek veya çoklu kapı girişleri ve pencere ve doğrama seçenekleri gibi farklı farklı seçenekler bulunmaktadır. 

Modellerimizin sevkiyatı, genellikle özel nakliye araçları kullanılarak yapılır. Montaj, kullanıma hazır hale getirmek için yapılabilir ve bu işlem genellikle uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. 
 

Modellerimiz genellikle dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanır. Dayanıklı malzemelerden yapılan ürünlerimiz, sıcaklık değişimlerine, yağmura, kar ve rüzgara karşı dirençli olacak şekilde üretilir. Isıtma ve soğutma sistemleri gibi iklim kontrolü özellikleri de içerebilir, böylece iç mekan sıcaklığı her mevsimde kontrol edilebilir. 
 

Modellerimizin avantajları arasında hızlı ve etkili güvenlik kontrolleri yapabilme, tehlikeli nesneleri ve malzemeleri tespit ederek güvenliği artırma, gizlilik ve güvenlik dengesini koruma, kişilerin güvenlik bilincini artırma, etkili yalıtım sayesinde tasarruf ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri sunma gibi farklı avantajları bulunmaktadır.