Son zamanlarda etrafımızda pek çok kabin ürünü görmekteyiz. Tetay Yapı, depo kabin ürünlerini oldukça sağlam üretiyor. Bunun en büyük sebebi depo kabin ürünlerinin son teknoloji üretim sistemleri ve uzman personel kadrosu ile üretilmesidir. Bu sebepten ötürü depo kabin modelleri çok tercih edilmektedir.

Depo kabin ürünleri, tıpkı diğer kabinler gibi üretilmektedir. Bu kabinlerden bir tanesi de güvenlik kabini modelleridir. Bu kabinler, bir güvenlik görevlisinin mevsim ve dış çevre koşullarından etkilenmeden görevini yerine getirmesine olanak tanır. Ölçü çeşitleri ise 1,70 m2 ile 9,60 m2 arasındadır. Bütün kabin ürünleri gibi bu kabin ürünlerinde de yalıtım çalışmaları yapılmıştır.

Depo kabin modelleri genel olarak kullanım amacına baktığımızda, bir gıdanın veya bir evrağın depolanıp, dış çevre etkenleri ve ekstrem mevsim koşullarından etkilenmeden depolanan ürünün veya nesnenin korunmasını sağlar. Depo kabin modelleri ölçüleri kapsamında baktığımızda ise 2,70 m2 ile 5,70 m2 arasındadır. En önemlisi de depo kabin fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir. Bu durum, tüketicilerin depo kabin ürünlerini hemen benimsemesine neden olmuştur. Bu sebeple en ucuz depo kabin ürününü Tetay Yapı üretmektedir.

Depo kabinler, büfe arkasında da kullanılabilir. Çünkü pek çok malzemeyi bu kabinlerde depolayabilirsiniz. Öte yandan depo kabinler yerli bir üretici tarafından üretiliyor. Yerli bir üretici demek, yer tüketicilerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını daha kolay ve daha net bir biçimde anlaşılması demektir. Ayrıca depo kabin fiyatları da yerli tüketicinin bütçesini aşmayan bir şekilde belirlenir. Bunun en büyük sebebi yerli tüketiciyi anlıyor olmamızdan kaynaklanır.

Türkiye iklim çeşitliliği çok olan bir ülkedir. Bu sebeple baktığımızda Karadeniz Bölgesi her mevsim yağışlıdır fakat Doğu ve Güneydoğu kesimleri çok sert kışlar geçirebiliyor. Ege ve Akdeniz bölgeleri ise yazları sıcak ve kuraktır. Bu doğrultuda baktığımızda en kaliteli depo kabin ürününün içerisine herhangi bir yağmur almaması gerekir. Bunlara ek olarak kabin içerisinde çok kolay bir şekilde iklimlendirme yapılmalıdır. Doğu Bölgesi’ndeki kabinin hemen ısınması, Ege bölgesindeki kabinin hemen soğutulması gerekmektedir. Bu sebeple Tetay Yapı, en kaliteli depo kabin ürünlerinin hepsinde bazı izolasyon ve mühendislik çalışmaları yapmıştır. Böylece kabin ısı,ses ve sıvı yalıtımlı olmak ile birlikte uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

En Çok Tercih Edilen Depo Kabin

Depo kabin ürünleri hemen hemen her ihtiyaca yönelik olarak üretilen yapı çözümleridir. İçerisinde gıda depolaması da yapılabilir, evraklarınız için arşiv görevide görebilir. Bütün bu avantajlarına rağmen depo kabin fiyatları da oldukça ekonomiktir. 

Gıdaların bozulmaması için kabin içerisinde soğutma yapılması önerilmektedir. Depo kabin ürünleri sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji sayesinde kabinler dış çevre etmenlerine karşı dayanıklı hale gelmektedir. Yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde de mevsim koşullarına karşı dayanıklı hale gelmektedir. 

Bu kabinlerin çok tercih edilmesinin bir diğer sebebide fiyatlarıdır. Fiyatları bazında baktığımızda bu kabinler oldukça avantajlıdır. Ayrıca kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için, betonarme depoların sunduğu tüm özellikleri yapı olarak barındırmaktadır.

En Ekonomik Depo Kabin Fiyatları

Son birkaç yıldır, pek çok sebepten ötürü piyasa koşulları sürekli değişken bir hale gelmiştir. Bazı piyasalarda bu durum ütopik seviyelere ulaşmış, bazı piyasalarda ise minimal seviyelerde seyretmiştir. Bu değişimden en fazla etkilenen sektör ise inşaat sektörü olmuştur. Bu sebepten ötürü betonarme depo yapımı bitmiştir. Depo almak isteyen insanlar ise kısa bir arayıştan sonra çok ekonomik olan depo kabin fiyatları ile karşılaşmışlardır.

Kabinler, kullanıcısına pek çok avantaj sunar. Bu avantajlardan birisi de fiyatlarıdır. Fiyatlar genellikle kabin tüketicilerinin maddi alım gücü de göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Yükselen maliyetlere rağmen, kabin fiyatları halen ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir.

Bu kabinler sayesinde, kabin içerisinde yapacağınız iklimlendirme maliyetlerinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü bu kabinlerde Dünya’nın her yerinde kullanılan en iyi yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. O yalıtım malzemesi de EPS strafordur. EPS’nin açılımı epspanded polistrendir. Bu malzeme sandvic panel arasına yerleştirilir ve yalıtım konusunda oldukça başarılıdır. Bu kabinlerin dış kabuğunda kullanılan pek çok malzeme yine yalıtıma destek olan malzemelerdir. Bu kabinler oldukça hızlı bir biçimde üretilmektedir. Sizlerde teslim ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Depo Kabin Sistemi

Ürettiğimiz kabin içerisinde depolayabileceğiniz her şey güvende olacaktır. Çünkü bütün kabinlerde en iyi kapı kilit sistemini kullanmaktayız. Anahtarı olmayan birinin kabin kapısını açması oldukça zordur.

Sandvic panel teknolojisi sayesinde kabinler oldukça hafiftir. Hafif olması sizi aldatmasın oldukça sağlam yapılardır. Çünkü bu yapılar üretilmeden çok önce bir takım AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan bu çalışmalar ışığında ortaya daha dayanıklı ve uzun ömürlü kabin çözümleri çıkmıştır. 

Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında diğer kabin üreticilerini analiz ettik. Bu analiz sonucunda üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında yaptıkları hataları tespit ettik. Yapılan bu hataları bir takım mühendislik ve mimari çalışmalar sonucunda giderdik. Yapılan bu çalışmalara da üretim geliştirme adı veriliyor. 

Yaptığımız AR-GE çalışmaları kapsamında kabin bazındaki tüketicileri analiz ettik. Bu analizler sonucunda tüketicilerin ihtiyaçları ve kabinler ile yaşadıkları sorunları tespit ettik. Bu tespitler ve analizler ışığında, mühendislerimiz ile birlikte, her ihtiyaca yönelik çözüm olabilen bu kabinleri ortaya çıkardık. Sizlerde her ihtiyaca yanıt olan kabin modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Depo Kabin Modelleri

Bu kabinlerin çok tercih edilmesinin bir sebebi, genel olarak işlerin büyümesi oluyor. Çünkü bir büfe alan esnaf, işlerini büyüttüğü için malzeme depolamak istiyor. Bu talep doğrultusunda ihtiyacı olan büyüklükte depo satın alabiliyor. Böylece ister gıda, ister sarf malzemelerini güvenli bir şekilde depolayabiliyor.

Bu kabinlerin yanı sıra sade görünümü ve uygun fiyat etiketi ile bir başka kabin ürünümüz oldukça dikkat çekmektedir. O kabin ürümüz ise panel kabin modelleridir. Bu kabin içerisinde bir görevli veya bir memur, çok fazla dış çevrenin getirmiş olduğu sesten ve mevsim etkenlerinin getirmiş olduğu fazla sıcak ve soğuktan etkilenmeden görevini yerine getirebiliyor. Fiyatlarının da uygun olması oldukça cazip bulunuyor. Ölçü çeşitleri de oldukça fazladır. Ölçüleri 1,70 m2’den 9,60 m2’ye arasındadır.

Hangi Depo Kabin Sizler İçin Uygun

Size uygun kabin, pek çok kıstasa göre değişkenlik göstermektedir. Fakat bu kabinler hemen hemen her ihtiyaca çözüm olabiliyor. Size en uygun kabin ise sizlerin ihtiyaç duyduğu kabin ebatına, kullanım şeklinize, içerisinde ne depolayacağınıza göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerde en hızlı biçimde size uygun olan kabin modelini bulmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kabinlerin dış kabuğu halihazırda zaten izolasyonlu olarak üretilmektedir. Bazı kabinlerin dış kabuğu PVC iken yan ve çatı malzemesi galvaniz olarak kullanılır. Bazı kabinler ise epspanded polistren yani kısaca eps dolgulu sandwich panel teknolojisi kullanılmıştır. Bu malzeme ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alır. İzolasyon çalışmalarında kullanılan malzemeler hafiftir  yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Kapıda genel olarak alüminyum kapılar kullanılır. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanılır. Kullanılan bu malzemeler sayesinde bu kabinler yaz ve kış kullanılabilir. Kışın dışarıdaki soğuğu içeriye almaz, yazında dışarıdaki sıcağı içeriye almaz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Bu kabinler hafif olarak tasarlanırlar ki, ister hava, ister kara, isterse deniz yolu ile taşınabilsin. Hafif olmasının yanı sıra bu kabinler doğal afetlere ve sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.

Kabinlerde ısıtma veya soğutma yapılırken mümkünse pencerelerin kapalı konuma getirilmesi gerekmektedir. Bu kabinlerde izolasyon çalışmaları en üst seviyede yapıldığı için, kış aylarında dışarıdaki soğuk içeriye girmez. Yaz aylarında ise yine aynı şekilde yaz sıcağı içeriye girmez. Böylece kabin içerisindeki iklim korunmuş olur.

Özel bir ölçüde üretim yapılabilir mi sorusuna en kısa cevap, evet yapılabilir olur. Fakat standart ölçülerdeki kabinlerimiz de mevcuttur. Özel projelendirme seçenekleri kapsamında kullanım amacınızı ve adet bilgilerini bizimle paylaşırsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize özel bir kabin üretimi yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi ve teklifi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.