Son yıllarda şehir içerisinde bir kabin kurulmak istenince akla hemen Tetay Yapı’nın ürettiği panel metropol ürünleri gelmektedir. Çünkü Tetay Yapı olarak ürettiğimiz bütün panel metropol modelleri, sektördeki 17 yıllık köklü tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemleri ile dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Panel metropol modelleri ile benzer özellikler taşıyan panel kabin ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler ölçüleri bazında oldukça çeşitlidir. En küçük kabin 1,70 m2 iken, en büyük kabin 9,60 m2’dir. Bu kabinlerde, tıpkı panel metropol ürünleri gibi, şehrin modern mimariye uyum sağlamaktadır. 

Hem köklü bir marka hem yerli üretim hemde sağlam panel metropol ürünleri ürettiğimiz için sektörde lider konumuna yükseldik. Hal böyle olunca da panel metropol ürünleri kullanıcılar tarafından sevilmiş ve panel metropol fiyatları da tüketiciler tarafından hemen benimsenmiştir.

En kaliteli panel metropol ürünleri, oldukça ekonomik fiyat etiketi ile, hızlı bir şekilde üretilip, hemen teslimat yapılabiliyor. Kaliteli olmasının yanında en ucuz panel metropol ürünlerinin genel olarak kullanım amacı doğrultusunda baktığımızda; bir görevlinin, sert mevsim ve çevre koşullarından etkilenmeden görevini yapmasına olanak tanıyan ve görevliyi koruyan yapılardır. Öte yandan her ihtiyaca uygun model bulunmaktadır. Ayrıca özel projelendirme seçenekleri de mevcuttur.

Ülkemizin genel olarak iklim haritasını incelediğimizde; Ege ve Akdeniz bölgesinde kış mevsimleri yağmurlu, yaz mevsimleri sıcak ve kurak geçmektedir. Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizde genel olarak sert kışlar yaşanmaktadır. Karadeniz Bölgesi ise her mevsim yağışlı geçer. Hal böyle olunca da panel metropol ürünleri dört mevsimin getirmiş olduğu sert koşullara dayanabilmesi gerekmektedir. Bu yüzden Tetay mühendisleri, en kaliteli panel metropol ürünlerini, ekstrem mevsim koşullarına dahi dayanabilecek bir şekilde tasarlamıştır. 

En Çok Tercih Edilen Panel Metropol

Halk arasında panel metropol ürünleri, güvenlik görevlilerinin ve çeşitli işler ile meşgul olan memurların, görevlerini yaptığı kabinler olarak bilinirler. Ayrıca ekonomik olan panel metropol fiyatları ile şaşırtırken, mimarisi ile şehrin modern yapısına uyum sağlayan kabinlerdir. Hemen hemen her ihtiyaca çözüm olan yapılardır. Hem panel metropol fiyatları hem tasarımları ile kullanıcısına pek çok açıdan avantajlar sağlar. 

Panel metropol fiyatları ise yapının ebatlarına ve temel özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Özel projelendirme seçeneği ile yapılan yapıların fiyatları özel olarak belirlenir. Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

En ucuz panel metropol ürünlerinin önemli avantajlarından biri de yerli bir marka tarafından üretiliyor olmasıdır. Bu durum yerli bir muhatabınızın olmasını sağlar. Yerli bir üretici, yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp, yerli tüketiciye göre üretim yapar.

Modern metropollerin mimarisine uyum sağlayabilen panel metropol modelleri, tüketicisine sağladığı avantajlar bununla da bitmez. Bu kabinlerde yapılan izolasyon çalışmaları ve sandviç panel teknolojisi sayesinde, yapı içerisindeki iklimlendirme maliyetlerinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ürettiğimiz bütün yapılar, üretim aşamasında Dünya’da çokça kullanılan kaliteli malzemeler ile ısıya ve soğuğa karşı izole edilir. Dolayısıyla yapı hacmi küçük olduğu için, içerisi çabuk soğur veya çabuk ısınır. Böylece yapı içerisinde çok fazla klima veya elektrikli ısıtıcılar kullanılmaz. Bu şekilde uzun vadede elektrik masraflarınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz.

En Ekonomik Panel Metropol Fiyatları

Kullanıcısına sağladığı pek çok avantajlardan biri de çeşitlerin çok olmasıdır. Bunların yanı sıra bu kabinler çok güçlü malzemeler ile ısı, ses ve sıvı izolasyonu yapılır. Ebatları da küçük olduğu için, kabin içerisi çok kolay ve hızlı bir biçimde iklimlendirilebilir. Bu sayede Dünya’nın pek çok yerinde bu kabinlerden kullanılmaktadır.

Son zamanlarda pek çok sebepten dolayı, sıkça yaşadığımız piyasa değişimlerinin sonucu olarak inşaat maliyetleri yükselmiştir. Bu yükselmenin ana sebebi ise inşaat sektöründe çok kullanılan malzemelerinin fiyatlarını yükselmesidir. Hal böyle olunca betonarme kabin yapılmamaktadır. Böylece sandviç panel teknolojisi ile yapılmış, ekonomik fiyat etiketine sahip kabinler tercih edilmektedir.

Kabinlerin duvarlarında, ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alan EPS strafor dolgulu sandwich panel kullanılır. Sandviç paneller, hafif yapıda olmasına karşın çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Ayrıca sandviç paneller çevre dostudur. Hem yapım aşamasında kullanılan malzemeler karbondioksit salınımını azaltır, hemde yalıtım özelliği sayesinde enerji tüketimini minimuma indirerek hava kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur. 

Bu kabinlerin, demonte yapısı vardır. Bu sayede kabinleri söküp, farklı yerlere taşıyarak kurabilirsiniz. Bütün sandviç panelli kabinlerin kurulumu oldukça kolaydır. Ayrıca panel teknolojisi sayesinde, kabin içerisinde rutubet olmaz böylece daha sağlıklı mekanlar oluşmuş olur. Tetay Yapı olarak tüm ürünlerimizin üretiminde, kullanıcısına avantajlar sağlayan sandwich panel sistemi kullanılmaktadır

Üretilen tüm ürünler, hızlı ve titiz bir şekilde son teknoloji üretim sistemleri ve alanında uzman ekibimiz ile üretilerek tarafınıza teslim edilir. Teslim seçenekleri ve modelleri web sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli, Yalıtımlı Metropol Kabin Sistemi

Kabin üretiminde kullandığımız kaliteli yalıtım malzemeleri sayesinde, bu kabinler dört mevsim kullanılabilir. Sert mevsim koşulları ve kötü çevre şartlarına dayanıklıdır. Kabinlerin pek çok özelliği de bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden bir taneside çok yönlü olmasıdır. Bu kabinleri sitelerin, apartmanların, otoparkların ve hatta şantiyelerin giriş ve çıkışlarına konumlandırarak kullanabilirsiniz.

Bir başka özelliği ise hafif olduğu için taşınabilir olması gelir. Bu özelliği sayesinde kabinler, şantiyelerde oldukça fazla kullanılır. Her proje için yeni bir kabin almak yerine, mevcut kabininizi taşıyabilir ve her alanda kullanılabilirsiniz. Kullanılan malzemeler ise kapılar genellikle alüminyum, pencereler PVC, çatı malzemesi genellikle galvanizdir. Dileyen müşterilemiz için özel projelendirme de daha farklı malzemeler kullanılabilir.

En Çok Tercih Edilen Panel Metropol Modelleri

Her ihtiyaca çözüm olabilen kabin modeli bulunmaktadır. İsterseniz modern mimariye sahip kabinlerden birisini, istersenizde sade mimariye sahip fakat ekonomik fiyat etiketine sahip olan kabinleri tercih edebilirsiniz.

Kabinler üretilmeden önce AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında, diğer üreticilerin, üretim esnasında ve öncesinde yaptığı hatalar tespit edilmiştir. Yapılan hataların giderilmesi için ise bütün modeller üzerinde mühendislerimiz çalışmıştır. Kısaltması ÜR-GE olan çalışmamızın açılımı üretim geliştirmedir.

AR-GE çalışmaları kapsamında ise, tüketicilerin ihtiyaçları ve kabin doğrultusundaki şikayetleri ele alınmış ve tespit edilmiştir. Sonra tespit edilen sorunlar giderilmiş, ihtiyaçlar kapsamında ise mühendislik ve mimari çalışmalar yürütülmüştür. Böylece ortaya dayanıklı ve uzun ömürlü, ayrıca modern mimariye sahip olan kabinler çıkmıştır. Modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Hangi Panel Metropol Sizler İçin Uygun

Kabinlerimiz, bütün ihtiyaca yönelik üretilmektedir. Özel projelendirme avantajı ile istediğiniz kabine sahip olabilirsiniz. Kabinler modern ve lüks mimari ile üretilebilirken, sade mimari ile uygun fiyatlı bir şekilde de üretilebilmektedir. Ayrıca metropollerin, kalabalık ve modern mimarisine oldukça uyumlu olan metropol kabin ürünlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Bu kabin modelleri ölçüleri 2,25 m2 ile 6 m2’ arasındadır. Size veya markanıza uygun kabin, sizlerin ihtiyaç duyduğu kabin ölçüsüne, rengine, konumlandırılacağı semte göre değişkenlik göstermektedir. En uygun seçimi, hızlı bir şekilde yapmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kabinlerin dış kabuğu halihazırda zaten izolasyonlu olarak üretilmektedir. Bazı kabinlerin dış kabuğu PVC iken yan ve çatı malzemesi galvaniz olarak kullanılır. Bazı kabinler ise epspanded polistren yani kısaca eps dolgulu sandwich panel teknolojisi kullanılmıştır. Bu malzeme ısı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alır. İzolasyon çalışmalarında kullanılan malzemeler hafiftir  yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Kapıda genel olarak alüminyum kapılar kullanılır. Pencerelerde ise PVC pencereler kullanılır. Kullanılan bu malzemeler sayesinde bu kabinler yaz ve kış kullanılabilir. Kışın dışarıdaki soğuğu içeriye almaz, yazında dışarıdaki sıcağı içeriye almaz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Bu kabinler hafif olarak tasarlanırlar ki, ister hava, ister kara, isterse deniz yolu ile taşınabilsin. Hafif olmasının yanı sıra bu kabinler doğal afetlere ve sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.

Kabinlerde ısıtma veya soğutma yapılırken mümkünse pencerelerin kapalı konuma getirilmesi gerekmektedir. Bu kabinlerde izolasyon çalışmaları en üst seviyede yapıldığı için, kış aylarında dışarıdaki soğuk içeriye girmez. Yaz aylarında ise yine aynı şekilde yaz sıcağı içeriye girmez. Böylece kabin içerisindeki iklim korunmuş olur.

Özel bir ölçüde üretim yapılabilir mi sorusuna en kısa cevap, evet yapılabilir olur. Fakat standart ölçülerdeki kabinlerimiz de mevcuttur. Özel projelendirme seçenekleri kapsamında kullanım amacınızı ve adet bilgilerini bizimle paylaşırsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize özel bir kabin üretimi yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi ve teklifi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.