Bekci Kabini Satın Alırken Bilmeniz Gereken 9 Madde

Bekci Kabini Satın Alırken Bilmeniz Gereken 9 Madde
19 Eyl
Paylaş

Bekçi kabinleri, günümüzde hemen hemen her yapıda bulunmaktadır. Öyle ki bu kabinler, belirli bir mekanı koruyacak bekçilerin haftanın yedi günü yirmi dört saati duracakları alandır. Halk arasında güvenlik kabini olarak da bilinen bu kabinler bekçi kabini olarak geçmektedir. Bir güvenlik görevlisi veya bekçinin içerisinde çok rahat bir şekilde görevini ihya edebilmesi için tasarlanmıştır.

Tabiki bu kabinleri tercih edecek insanların kafasında bir takım sorular yer almaktadır. İşte sizler için kafanıza takılan soruları kaleme aldık, umarız bundan sonra kafanızda bir soru işareti kalmamış olur. İşte kabin almadan önce bilmeniz gerekenler;

Özel üretim yapılabilir mi?

Bu sorunun kısa cevabı evet yapılabilir diyebiliriz. Pek çok marka bu konuda özel projelendirme istiyor. Gelen çoğu talebi karşılıksız bırakmadık ve müşterilerimize özel projelendirme seçeneği sunarak özel kabin ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabiliyoruz.

Kış soğuğuna karşı bu kabinler dayanıklı mıdır?

Ürettiğimiz bütün kabinlerimiz kış soğuğuna karşı dayanıklıdır. Çünkü üretilen kabinlerimiz sandwich panelli olarak üretilmektedir. Sandwich panel teknoloji sayesinde soğuk içeriye girmez. Böylece kabin içerisindeki görevli personel görevini en iyi şekilde ifa edebilir.

Yaz sıcağına karşı bu kabinler dayanıklı mıdır?

Kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de yaz sıcaklarına karşı bu kabinler dayanıklı mıdır sorusu olmaktadır. Özellikle Akdeniz ikliminin hakim olduğu sıcak bölgelerde böyle sorular çok gelmektedir. Bu kabinler sandwich panel teknolojisi ile üretildiği için nasıl soğukları içeriye almıyorsa, dışarıdaki sıcağı da içeriye almadığı için kabin içerisinin iklimi korunmaktadır. 

İçerisine elektrik verilebilir mi?

Bu soruda yine çok gelen sorular arasında bulunmaktadır. Bu soruya kısa olarak evet cevabını verebiliriz. Fakat bu kabinde bir gedik açılması gerek demektir. Açılan bu gediğin de en iyi şekilde kapatılması gerekmektedir. İyi kapatılmayan deliklerden yağmur ve kar yağışı sırasında su gelebilir. Bu yüzden kabin içerisine elektrik verilirken dikkatli olunması gerekmektedir.

Kabinlerin ebatları nedir?

Bu kabinler hemen hemen her ihtiyaca yönelik üretilebilmektedir. Ebat çeşitliliğine baktığımızda ise en küçük 130x210 ebatlarından başlayarak, 250x250 boyutlarına kadar büyüyebilmektedir. Gördüğünüz gibi her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik üretim yapılabilmektedir.

Kabinlerin fiyatları ne kadardır?

Bu soruda tarafımıza çok gelen sorular arasındadır. Bu kabinlerin fiyatları özel projelendirme kısmında özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Böyle bir ihtiyacınız var ise hemen teklif alabilirsiniz. Hazır olarak modellerimizden satın almak isteyen kullanıcılar için fiyatlar ise modelden modele değişkenlik göstermektedir.

Kabinler nasıl üretilir?

Bu kabinlerimiz sandwich panel teknolojisi ile üretilmektedir. Pencereler ise çift cam PVC olduğundan direkt monte edilmektedir. Kabinlerin ana üreticisi olduğumuz için sektördeki 17 yıllık tecrübemizle ürettiğimiz için bu yapılar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Diğer kabin çeşitleri nelerdir?

Hemen hemen her ihtiyacı karşılayabilecek kabin ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu modellerden önemli olanlarından bir tanesi WC kabini iken, ayrıca bekçi kabini ile birleşik olan WC’li kabinler de bulunmaktadır. Büfe kabin, depo kabin, korkuluklu bilet kabini, fugalı metropol kabin, panel metropol kabin gibi kabinler bulunmaktadır.

Kabinler ne kadar süre içerisinde teslim edilebilir?

Bu kabinler imalattan hemen teslim olarak satın alabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen bu kabinler oldukça hızlı bir şekilde üretilip, alıcısına teslim edilebilir. 

Bu makalemizde de siz okurlarımıza bekçi ve güvenlik kabinleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umuyoruz ki bu makale ile aklınızda bir soru işareti kalmamıştır. Halen kafasında soru işareti olan okurlarımız, müşteri temsilcilerimizi arayarak bütün konular hakkında bilgi alabilirler.

Diğer Yazılar