210x250 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 250 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 5,25 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x250 Panel Kabin

Günlük hayatın içerisinde pek çok farklı yapı ile karşılaşmaktayız. Bazıları dikkatimizi oldukça çekerken, bazı yapıların yalnızca yanında geçip gitmekteyiz. Oldukça dikkat çeken yapılardan birisi de 210x250 panel kabin ürünlerimizdir. Bu ölçülerin dışında 130x130 panel kabin modelleri de son zamanlarda oldukça ön plana çıkan başka bir modeldir. Bu tarz yapıları genellikle villa ve apartman sitelerinin önünde, otoparklarda, sivil ve askeri kamp alanlarının önlerinde, şantiyelerde, maden ve taş ocaklarında, konser ve açık hava etkinliklerinde görebilmekteyiz. 

Ülkemizde ve dünya geneline oldukça farklı mevsim şartları karşımıza çıkar. Bizler de üretici olarak hem ülkemizde hem de yurt dışına yapı üretimi yapmaktayız. Bu hususta ürettiğimiz farkı ebatlar ile kullanıcılarımıza farklı faydalar sağlamaktayız. Bu hususta yapılar üzerinde yaptığımız izolasyon çalışmaları sayesinde etkili bir biçimde ısı, sıvı ve ses yalıtımı sunmaktayız. Ülkemizde dört mevsimi bir arada yaşadığımız coğrafya sayesinde oldukça şanslı sayılırız. Fakat ülkemizde bulunan her yapıda tüketiciler en çok yalıtım özelliklerine dikkat etmektedir. 

Her yıl olduğu gibi 210x250 panel kabin 2021 yılında, fiyatlar ve dayanıklılık bakımından etkili yapılar ürettik. Bu hususta ürettiğimiz yapıları, dört mevsimin getirmiş olduğu etkenlere ve doğal afetlere karşı dayanacak şekilde üretmekteyiz. Bu hususta oldukça kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösterdik. Yapılarımız, yapmış olduğumuz mühendislik ve mimari çalışmalar sonucunda her türlü koşullara dayanıklı bir hale getirilmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimizde imalat hatalarına karşı firmamızın garantisi bulunmaktadır.

210x250 Panel Kabin Fiyatları

210x250 panel kabin fiyatları oldukça araştırma konusu olmaktadır. Bizler bir üretici olarak fiyatlar konusunda oldukça ekonomik davranmaya özen göstermekteyiz. Çünkü vizyon olarak kar marjımızı düşürüp, müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı benimsemekteyiz. Bu hususta genel olarak fiyatlarımızı, tüketicilerimizin maddi açıdan ulaşılabilir olmasını önemli kıldık. Bu hususta 210x250 panel kabin ürünümüzün üretim maliyeti oldukça yüksek olsa da bizler ekonomik bir fiyat etiketi belirledik. Bu hususta tüketici nazarından baktığımızda prefabrike olarak üretilen ürünlerimizin fiyatları, betonarme yapıların fiyatlarına göre oldukça ekonomik kalmaktadır. 

Ürünlerimizin fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli unsur ise yaşamış olduğumuz ekonomik buhranlardır. Bu buhran nedeniyle piyasa koşulları oldukça değişken hale gelmiştir. Tüm bunların sonucunda ise inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin ve enerji fiyatları artmıştır. Bu duruma bizler üretim maliyetlerinin yükselmesi adını vermekteyiz. Hal böyle olunca betonarme fiyatları yükselmiştir. Bizler, ürettiğimiz yapıları tüm ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak, 210x250 panel kabin fiyatları 2022 yılında da oldukça ekonomik şekilde belirledik. Bu doğrultuda bizler bu sektörde lider konumuna yükselmiş ve tüketicilerimizde ürettiğimiz ürünleri oldukça sevmiştir. 

Yerli bir üreticiden alışveriş yapmanız oldukça önemlidir. Çünkü yerli bir üretici sizlerin yani bir başka deyişle tüketicilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlar ve bu ihtiyaçlara göre üretim yapar. Bizlerde yerli bir üretici olduğumuz için 210x250 panel kabin fiyatları belirlerken, sizlerin maddi taleplerini göz önünde bulundurduk. Bu hususta pek çok araştırma ve geliştirme ve üretim geliştirme çalışmaları yaptık.

Bu hususta panel kabin 210x250 modelimizi en kaliteli malzemeler ile sandviç panel teknolojisi ile üretmekteyiz. Kısaca sandviç panel teknolojisi mühendislerimiz tarafından bulunmuş oldukça basit ve etkili bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde yapılar sert iklim ve kötü çevre koşullarına karşı izole hale getirilerek, dayanıklı hale getirilir. Ayrıca bütçe dostu olan ürünlerimiz, hızlı bir şekilde üretilerek sizlere sevk edilir. Bu noktada acil ihtiyaçlarınıza çözüm olabilmekteyiz. Ayrıca maddi anlamda kullanıcılarına fayda sağlayan bir diğer özellik ise yapı içerisinde yapılacak olan iklimlendirme çalışmaları oldukça tasarruflu olur. Çünkü yapı üzerinde tamamen ısı yalıtımı bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında yapı fiyatları daha ekonomik hale gelebilmektedir.

210x250 Panel Kabin Özellikleri

210x250 panel kabin özellikleri arasında en önemlisi modelimizin sandviç panel teknolojisi olabilir. Çünkü bu teknoloji sayesinde yapı ısı, sıvı ve ses yalıtımına kavuşmaktadır. Teknoloji oldukça basit bir teknoloji olabilir fakat oldukça etkilidir. Kısaca anlatacak olursak iki panelin arasında EPS strafor kullanılarak ortaya çıkar. İsminin sandviç diye anılmasının sebebi ise tamamen görüntüsünün bir sandviçi andırmasıdır. Ayrıca bu teknoloji 210x250 panel kabin modelimize, ağırlık bakımından hafiflik sağlamaktadır. Bu sayede modelimizin taşınabilir hale gelir. 

210x250 panel kabin özellikleri arasında en önemlisi izolasyon özellikleridir. Bu hususta yapı üzerinde EPS strafor olarak adlandırılan yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. 210x250 panel kabin modelimizde kullanılan bu malzeme oldukça etkili bir malzeme olduğundan dolayı dünya genelinde yapılarda kullanılmaktadır. Yangına dayanıklı bir malzeme olup tüm yapı üzerinde ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlar. Sizlerde farklı modellerimizi incelemek isterseniz, web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Modelimiz hakkkında daha fazla bilgi veya fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.