Bekçi Kabini 210x210

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 4,4 m2
  • Model Panel Kabin
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x210 Bekçi Kabini

Günümüz insanları bir yapı satın alırken veya inşa ettirmek istediğinde çok farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurabilir. Bu açıdan 210x210 bekçi kabini ürünlerimiz oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Çünkü gerek tasarımı ile gerek malzeme kalitesi ile birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Benzer özelliklerde üretilen 130x210 bekçi kabini ürümüzde ölçüleri bazında oldukça kullanışlıdır. Nitekim 210x210 bekçi kabini gibi ürünlerimiz şantiyeler, site ve bir takım yapıların önlerinde, açık ve kapalı hava etkinliklerinde, konserlerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

210x210 bekçi kabini kullanım amaçları temel olarak konumlandırıldığı alanın belirli noktalarında güvenlik alanları oluşturmaktır. Ancak genel olarak baktığımızda yapı içerisinde görev yapan bekçinin veya memurun, görevini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlayan yapılardır. Bunların yanında bu yapılara sıhhi ve elektrik tesisatı çekilebilirse, içerisinde görev yapan bekçi çok daha rahat edecektir. Nitekim bu tarz görevi bulunan insanların bulunduğu alandan çok uzun süreli ayrılmaması gerekir. Bu açıdan içerisinde wc bulunan yapılarda satın alınabilir.

210x210 Bekçi Kabini Fiyatları

210x210 bekçi kabini fiyatları oldukça merak edilmektedir çünkü yapı çözümlerimiz oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bekçi kabini 210x210 ürünümüz kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ancak kaliteli malzemeler ile üretilmesine rağmen 210x210 bekçi kabini fiyatları oldukça ekonomiktir. Çünkü bizler müşteri memnuniyeti için kar marjımızı minimumda tutup, müşteri memnuniyetini maksimumda tutmayı hedeflemekteyiz. 

210x210 bekçi kabini 2021 yılında dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda fiyatları etkilenmiştir ancak bu dönemde her sektörün üretim maliyetleri yükselmişti. Ancak artar üretim maliyetlerine rağmen fiyatlar ekonomik kalmıştı. 210x210 bekçi kabini fiyatları 2022 yılına geldiğimizde ise her zamanki gibi ekonomik belirlenmiştir. Nitekim bugün bir kullanıcıya olan 210x210 bekçi kabini maliyeti ile 210x210 ölçülerindeki betonarme yapının inşaat maliyeti karşılaştırıldığında arada oldukça yüksek bir fiyat farkı oluşmaktadır. Ancak ürünlerimiz oldukça kullanışlı ve işlevsel olmakla birlikte maddi açıdan oldukça avantajlıdır.

210x210 Bekçi Kabini Özellikleri

210x210 bekçi kabini özellikleri kapsamında incelediğimizde taşınabilir olması ön plana çıkmaktadır. Bu özelliği sayesinde şantiye gibi geçici alanlarda kullanılmaktadır. Bunların dışında 210x210 bekçi kabini özellikleri kapsamına sandviç panel ile üretiliyor olması girmektedir. Çünkü bu panel teknolojisi sayesinde yapı ısı, sıvı ve ses yalıtımlı olmaktadır. Bi bakıma bu açıdan da maddi avantaj sağlamaktadır. Çünkü yalıtım sayesinde yapı içerisinde yapılan iç iklimlendirme maliyetlerinden tasarruf sağalanabilmektedir. Bu açıdan baktığımızda yapı çözümlerimiz kullanıcısına birçok açıdan avantaj sunduğu için sektörde lider konumundaki nadir markalardan bir tanesiyiz.