Bekçi Kabini 210x250

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 250 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 5,25 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x250 Bekçi Kabini

Ülkemizde insanların yapı kullanım alışkanlıkları oldukça değişkendir. Çünkü bu alandaki ihtiyaçlar değişkendir. Ancak 210x250 bekçi kabini ürünlerimiz işlevsel olduğu için birçok alandaki ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir üründür. Bu konuda ebat çeşitliliği konusunda da oldukça çeşit çözümlerimiz bulunmaktadır. Bu kapsamda 130x130 bekçi kabini ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Tüm yapı çözümlerimiz garantili olup, son teknoloji üretim tesislerimizde üretilmektedir. Bunların yanında yapı çözümlerimiz oldukça hızlı üretilmektedir. Böylece acil olan ihtiyaçlarınıza hızlıca yanıt verebilmekteyiz.

210x250 bekçi kabini ürünümüz temel olarak bir alanda güvenlik noktası oluşturmak için kullanılmaktadır. Ancak genel olarak baktığımızda bir bekçinin veya memurun dış iklim ve çevre etkilerinden etkilenmeden görevini yerine getirmesini sağlayan yapılar olarak karşımıza çıkar. Bekçi gibi görevi olan insanların görev yerinden çok ayrılmaması gerekmektedir. Bu kapsamda 210x250 bekçi kabini ürünlerimize ek olarak wc olan yapılardan satın alabilirsiniz. Ancak bu noktada yapıya sıhhi ve elektrik tesisatının da çekilmesi gerekmektedir. Böylece içerisinde görev yapan memur çok daha rahat edecektir.

210x250 Bekçi Kabini Fiyatları

210x250 bekçi kabini fiyatları noktasında oldukça merak konusu olmuştur çünkü yapı çözümlerimiz oldukça kaliteli olduğu için fiyatların ekonomik olması beklenmemektedir. 210x250 bekçi kabini fiyatları noktasında ekonomik olmasını sağlıyoruz çünkü bizler müşteri memnuniyetine önem veren bir markayız. Nitekim 210x250 bekçi kabini 2021 yılında fiyat noktasında dünya genelinde ekonomik buhran olmasına rağmen oldukça ekonomikti 210x250 bekçi kabini fiyatları 2022 yılında artan üretim maliyetlerine rağmen ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir. Bu sebepten dolayı ekonomik bir yapı çözümü olarak görülmektedir. 

Bekçi kabini 210x250 ölçüleri kapsamında oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Yalıtım noktasında da oldukça etkili olacak bir biçimde yalıtımı yapılmıştır. Böylece yapı içerisinde yapılan iklimlendirme maliyetlerinde tasarruf edilebileceği için maddi yönden avantaj sağlamaktadır. Bunun yanında kullanıcıya olan 210x250 bekçi kabini maliyeti ile aynı ölçülere sahip betonarme bir yapının inşaat maliyeti arasında oldukça fazla fark bulunmaktadır. Nitekim bu fark nazarında yapı çözümlerimiz oldukça caziptir. Bu durum bizleri sektörde lider bir marka haline getirmektedir.

210x250 Bekçi Kabini Özellikleri

210x250 bekçi kabini özellikleri kapsamında taşınabilir olması ve etkili bir yalıtımı bulunması oldukça önemlidir. Keza taşınabilir olması sayesinde şantiye şantiye gezdirilebilmektedir. 210x250 bekçi kabini özellikleri kapsamında sandviç panel kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü sandviç panel teknolojisi sayesinde yapıya ısı, sıvı ve ses yalıtımı özellikleri kazandırılmaktadır. Basit anlatımla iki panel arasına yalıtım malzemesinin konumlandırılması ile üretilmektedir.