130x210 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 130cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 2,7 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x210 Panel Kabin

Günümüzde farklı farklı yapılar bulunmaktadır. Bu hususta ürettiğimiz 130x210 panel kabin ürünleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Oldukça işlevsel olan bir diğer ürünümüz de 150x150 panel kabin modelleridir. Ölçüleri bazında oldukça fazla çeşidi bulunan ürünlerimizden olan bu ürünler oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Ülkemizde bu yapıların kullanımı oldukça yaygındır. Çünkü genel olarak ülkemizin iklim koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Ülkemiz dört mevsimi bir arada yaşayan bir çoğrafyada bulunmaktadır. Bölgeler bazında baktığımızda ise ülkemizin doğu bölgelerinde sert kış iklimi yaşanırken, batı bölgelerinde ise insanlar çoğunlukla yaz iklimi yaşamaktadır. Ülkemizin iklimi oldukça çeşitli olduğu için yalnızca yaz ve kış olarak anlatmak yanlış olur. Karadeniz bölgesinde bulunan kesimler aşırı yağış alan hatta her mevsim yağışlı olan bir iklime sahip olduğu için buradaki yapılar sıvıya daha dayanıklı olmak zorundadır.

Ülkemizin iklim çeşitliliği karşısında 130x210 panel kabin 2021 yılında da olduğu bu yılda oldukça dayanıklıdır. Çünkü bizler üretim yaparken, dört mevsim koşullarını ve kötü olan dış çevre koşullarını göz önünde bulundurmaktayız. Dolayısıyla ürettiğimiz modellerde bu koşullara da dayanacak hale getirilmiştir. Dayanıklılık noktasında kullandığımız malzemeler ve uyguladığımız mühendislik, mimari çalışmalar oldukça değişken olduğu için bu çalışmalar sonucunda ürettiğimiz yapılar her koşulda dayanıklı kalmaktadır. Bunların yanı sıra tüm yapı ürünlerimizin garantisi de bulunmaktadır. Bu açıdan içiniz rahat olabilir. 

130x210 Panel Kabin Fiyatları

130x210 panel kabin fiyatları belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Fakat kar marjımızı çok fazla göz önünde bulundurmadan ülkemizde bulunan tüketicilerin alım güçleri daha çok göz önünde bulundurulmuştur. Bu hususta ürettiğimiz tüm yapılar maddi açıdan ulaşılabilirdir. Öte yandan bakıldığında 130x210 panel kabin ölçülerinde betonarme yapının maliyeti ürettiğimiz yapılara göre oldukça pahalıdır. Çünkü günümüzde yaşanan ekonomik buhranlara bağlı olarak değişen piyasa koşulları inşaat sektörünü olumsuz yönde etkilemiştir. Bu sebepten ötürü çokça kullanılan inşaat malzemelerinin fiyatları artmıştır. Böylece betonarme yapıların üretim maliyetleri yükselmiştir.

Bu doğrultuda bizler bir üretici olarak 130x210 panel kabin fiyatları 2022 yılında ekonomik fiyatlar belirlemeye odaklandık ve bunu başardık. Böylece ülkemiz tarafından bu yapıların sevilmesini ve benimsenmesini sağladık. Benimsenmesinin ve sevilmesinin bizlere olan katkısı ise sektörde lider konumuna yükselmemiz olmuştur. 

Yerli bir yapı üreticici olarak yerli tüketicilerimizin yapı konusundaki ihtiyaçlarını, şikayetlerini ve taleplerini en iyi şekilde anlıyoruz. Çünkü bu tüketicilerin taleplerini, şikayetlerini her zaman dinlemeye özen göstermekteyiz. Bu sebepten ötürü 130x210 panel kabin fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir çünkü tüketiciler bu yapıların fiyatlarını uygun görmek istiyor. Fiyatların yanı sıra mühendislerimizin çalışmaları sayesinde sizlerin çokça şikayet ettiği unsurların giderilmesini sağladık. Yapı konusunda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerin talepleri üzerine tüm panel kabin 130x210 ürünlerimizi en kaliteli malzemeler kullanarak sıvı, ısı ve ses yalıtımlı hale getirdik. Uygun fiyat garantisinin yanında tüm ürünlerimizi, en hızlı şekilde üretebilmekteyiz. Böylece acil ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermekteyiz. Hızlı üretimin yanı sıra yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde yapı içerisinde yapılması gereken ısıtma ve soğutma iklimlendirme çalışmaları bütçenizden tasarruf sağlamanıza imkan vermektedir. Tüm bu çalışmalar ışığında fiyatlar oldukça ekonomik kalmakta ve kullanıcısına maddi açıdan amorti etmektedir.

130x210 Panel Kabin Özellikleri

130x210 panel kabin özellikleri incelenek olursa oldukça çeşitli olduğu görülmektedir. Bu hususta sandviç panel teknolojisi en önemli özelliği olarak gözümüze çarpmaktadır. Sandviç panel teknolojisi ile birlikte üretilen yapıların kullanıcısına sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Kullanılan malzemeler sayesinde 130x210 panel kabin ürünlerimiz de son derece kaliteli ve yangına dayanıklıdır. Ayrıca hafif olduğu için taşınabilir özelliği sunmaktadır. 

130x210 panel kabin özellikleri arasında yapılan yalıtım çalışmaları da oldukça önemlidir. Ülkemizde yalıtıma oldukça önem verilmektedir. Bu hususta bizlerde  iki panel arasında yalıtım malzemesi olarak EPS strafor kullanmaktayız. Bu sayede sandviç panel teknolojisi ortaya çıkmıştır. Bu teknoloji sayesinde tüm yapıda ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Kullanılan yalıtım malzemesi ise dünya genelinde kullanılan bir malzemedir. Kullandığımız tüm bu teknoloji ve malzemeler sayesinde 130x210 panel kabin ürünlerimiz oldukça hızlı bir biçimde üretilerek, tarafınıza sevk edilir. Sizlerde bu ürünlerden satın almak veya ürün hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.