Bekçi Kabini 130x210

Bizi Arayın
  • Genişlik 130cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 2,7 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x210 Bekçi Kabini

Ülkemizde birçok farklı yapı kullanılmaktadır. Bu yapılar arasında kullanışlı ve işlevsel yapıların bulunduğu gibi kullanışsız ve işlevsiz yapılarda bulunmaktadır. İşlevsel ürünler arasında 150x150 bekçi kabini ürünümüz de bulunmaktadır. Bu tarz ürünler genellikle şantiyeler, apartman ve işyeri önlerinde, özel ve askeri kamp alanlarında, açık hava etkinliklerinde ve sitelerin önlerinde bolca kullanılmaktadır. Temel amaç belirli noktalarda güvenlik noktaları oluşturmaktır. Ancak genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda 130x210 bekçi kabini içerisinde görev yapan güvenlik görevlisini veya memurun, en iyi şekilde görevini yerine getirmesini sağlayan araçlardır. 

130x210 bekçi kabini ürünümüze sıhhi ve elektrik tesisatı bağlandığında çok daha etkili bir yapıya dönüşecektir. Nitekim 130x210 bekçi kabini ürünümüz içerisinde etkili yalıtım bulunduğu için içerisinde görev yapan bekçi dışarıdaki iklimden çok fazla etkilenmeyecektir. 130x210 bekçi kabini 2021 yılında oldukça etkili bir üretim şekli ile ürettik. Bu kapsamda bugün dahi en teknolojik üretim tesisine sahibiz. Bu sayede ürünlerimiz oldukça hızlı üretilmektedir. Böylece hızlı ve acil ihtiyaçlarınıza da çözüm olabilmekteyiz. Nitekim bu avantajlar sayesinde sektörün lider markalarından bir tanesiyiz.

130x210 Bekçi Kabini Fiyatları

130x210 bekçi kabini fiyatları oldukça merak edilmektedir çünkü ürünlerimiz oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bekçi kabini 130x210 ürünümüz, fiyatlar noktasında oldukça ekonomiktir. Bu sebepten ötürü bu yapılar ekonomik bir çözüm olarak görülmektedir. Nitekim kullanıcıya olan 130x210 bekçi kabini maliyeti ile 130x210 ölçülerindeki betonarme yapının maliyeti arasında resmen bir uçurum bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü 130x210 bekçi kabini fiyatları oldukça ekonomik bulunmaktadır. 

130x210 bekçi kabini fiyatları 2022 yılında dünya genelinde yaşanan ekonomik buhrandan etkilenmiştir ancak bugün fiyatlar noktasında en ekonomik yapı çözümleri olarak görülmektedir. Sade mimarisi sayesinde daha ekonomik bulunmaktadır. Fiyatlar noktasında avantajlar sunarken, içerisinde yapılan iç iklimlendirme konusunda da tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu yönden baktığımızda da maddi açıdan bir avantaj bulunmaktadır.

130x210 Bekçi Kabini Özellikleri

130x210 bekçi kabini özellikleri kapsamında incelediğimizde avantajları oldukça fazladır. En önemli avantajlarından birisi taşınabilir olmasıdır. Nitekim bu sayede şantiyelerde veya farklı alanlarda güvenlik noktaları oluşturmak amaçları kapsamında kullanılmaktadır. Bir başka avantajı ise etkili yalıtımının bulunmasıdır. Çünkü 130x210 bekçi kabini özellikleri kapsamında sandviç panel teknolojisi de önemlidir. Nitekim yalıtım sağlayan malzemelerin kullanıldığı aşama sandviç paneldir. Bu paneller, iki panel arasına yalıtım malzemesinin yerleştirilmesiyle oluşturulmaktadır. Bu kapsamda sizlerde bu yapılardan satın alarak, etkili bir şekilde iç iklimlendirme yapabilirsiniz.