150x250 Panel Metropol Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 250 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Alan 3,7 m2
  • Model Panel Metropol Kabin
Ürün Planı
Galeri
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x250 Panel Metropol Kabin

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde işyerlerimizin, evlerimizin, otoparkların veya açık hava etkinliklerinde görebilmekteyiz. Bu tarz yerlerde kullanılmak üzere panel metropol kabin kategorisinde 150x250 panel metropol kabin modelimiz yer almaktadır. Panel kabin 200x300 ölçülerine sahip ürünümüz şantiye gibi geçiçi alanlarda kullanılabilirken, kalıcı alanlarda da kullanılabilmektedir. 

150x250 panel metropol kabin modelimiz hızlı üretilebilmektedir. Hızlı üretimi son teknoloji üretim sistemleri ile yapabilmekteyiz. Ayrıca 150x250 panel metropol kabin 2021 yılındaki fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Sürekli olarak üretim sistemlerimizi inove ederek, modelimizin fiyatını halen ekonomik tutabilmekteyiz. Modelimizi kullanım amaçları kapsamında incelediğimizde, içerisinde görev yapan güvenlik görevlisini veya memuru çevre ve iklim koşullarından koruyarak görevini en iyi şekilde yerine getirmesine imkan tanıyan araçlar olarak tanımlayabiliriz. 150x250 panel metropol kabin modelimiz sayesinde birçok kullanıcıya hem maddi avantaj, hemde işlevselliği sayesinde kullanım çeşitliliği sunmaktayız. 

150x250 Panel Metropol Kabin Fiyatları

150x250 panel metropol kabin fiyatları 2022 yılında oldukça ekonomik belirlenmiştir. Bugün ve önümüzdeki yıllarda 150x250 panel metropol kabin fiyatları oldukça ekonomik belirlenmeye devam edecektir. Çünkü bizler yerli bir üretici olarak 150x250 panel metropol kabin fiyatları noktasında müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı misyon edindik. Fiyatlar noktasında dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran üretim maliyetlerini artırmıştır. Artan maliyetlere rağmen bizler fiyatlarımızı ekonomik tutmaya devam etmekteyiz. Nitekim 150x250 panel metropol kabin maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme bir yapının maliyeti asla aynı değildir ve ürünlerimiz maddi noktada betonarme yapılardan sıyrılmaktadır. Sizlerde fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

150x250 Panel Metropol Kabin Özellikleri

150x250 panel metropol kabin özellikleri kapsamında taşınabilirlik oldukça önemlidir. Çünkü bu yapılar sayesinde birçok geçici alan kurulabilmektedir. Taşınabilirlik özelliği sayesinde yeni bir masraf kalemi açmadan, sahip olduğunuz yapıyı farklı bir konuma taşıyabilirsiniz. Bu özelliği, şantiye alanlarında oldukça fazla kullanılmaktadır. 

150x250 panel metropol kabin özellikleri kapsamında yapının sandviç panel kullanılarak üretiliyor olması oldukça önemlidir. Çünkü bu teknoloji yapıyı ısı, sıvı ve ses yalıtımlı hale getirmektedir. Bu sayede içerisinde görev yapan memur veya güvenlik görevlisi çok daha rahat bir şekilde görevini yapabilmektedir. Ayrıca yapıya elektrik ve sıhhi tesisatları çekilebilirse çok daha etkili kullanımı sağlanabilecektir.