Güvenlik Kabini 210x210

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 4,41 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x210 Güvenlik Kabini

Ülkemizde güvenlik görevlilerinin içerisinde görev yaptığı birçok farklı yapı bulunmaktadır. Ancak bu yapılar içerisinde 210x210 güvenlik kabini ürünlerimiz oldukça mantıklıdır çünkü hem güvenlik görevlisinin içerisinde rahatça görev yapabilmesi sağlanır. Bunların yanında wc duş kabini gibi tamamlayıcı yapılar satın alınabilir. Güvenlik kabini 210x210 ölçülerindeki ürünlerimize sıhhi ve elektrik tesisatları çekilebilirse, içerisinde görev yapan memur veya güvenlik görevlisi yerinden ayrılmadan görevine devam edecektir. 

Bunların yanında 210x210 güvenlik kabini ürünümüz birçok alanda kullanılabilmektedir. En çok kullanıldığı alanlar şantiyeler olsa da iş yerleri, plaza, otoparklar, sivil ve askeri alanlarda kullanılabilmektedir. Bunların yanında açık hava etkinliklerinde de güvenlik noktaları oluşturmak amaçlarıyla kullanılmaktadır. 210x210 güvenlik kabini 2021 yılında oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmeye başlanmıştır. Bugün bu üretim hız kesmeden devam etmektedir. Nitekim 210x210 güvenlik kabini ürünlerimiz oldukça hızlı bir biçimde üretilmektedir. Yalıtım noktasında da oldukça etkilidir. Bu sayede ülkemizin dört bir yanında kullanılabilir. İçerisinde görev yapan personel açısından oldukça rahat bir yapıdır. Ayrıca garantisi de bulunmaktadır. Bu hususta detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

210x210 Güvenlik Kabini Fiyatları

210x210 güvenlik kabini fiyatları oldukça merak konusudur. Çünkü 210x210 güvenlik kabini özellikleri kapsamında incelendiğinde oldukça avantajlı olduğu görülecektir. Bunların yanında 210x210 güvenlik kabini fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir. 210x210 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılındaki durumunu baz aldığımızda, o yıldan başlamak üzere dünya genelinde bir ekonomik buhran başlamıştır. Bu buhran sonucunda ise tüm sektörlerde üretim maliyetleri artmıştır. Nitekim bu yapılarında üretim maliyetleri yükselmiştir. Ancak bizler artan üretim maliyetlerine rağmen ürünlerimizin fiyatlarını optimum ve ekonomik bir seviyede tutmaya özen gösterdik. Bunlar sonucunda kullanıcılarımız bizleri bu sektörün lideri konumuna getirmiştir. 210x210 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerde betonarme bir yapının inşaat maliyeti karşılaştırıldığında ürünlerimiz oldukça avantajlı kalmaktadır. Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

210x210 Güvenlik Kabini Özellikleri

210x210 güvenlik kabini özellikleri bakımından oldukça avantajlıdır. Bu avantajları sağlayan ise sandviç panel teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde yapı oldukça hafif bir hale gelmektedir. Bu sayede birçok şantiyede kullanılabilmektedir. Öte yandan yapı, ısı, sıvı ve ses yalıtımlı hale gelmektedir. Bu teknoloji iki panel arasına yalıtım malzemesi eklenmesi ile oluşturulmaktadır. Ayrıca yangına karşı dayanıklı bir malzeme olduğu için olası bir yangına karşı müdahale etmeniz kolaylaşmaktadır.