200x300 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 200cm
  • Uzunluk 300 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 6 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

200x300 Panel Kabin

Sitelerin, apartmanların, özel ve resmi otoparkların, şantiyelerin, işyerlerinin önünde her gün gördüğümüz günlük hayatın içerisinde karşılaştığımız 200x300 panel kabin yapılarımız bulunmaktadır. Bu ölçülerin dışında 240x240 panel kabin modelleri ile ürünlerimiz arasında bir ebat çeşitliliği mevcuttur. Sizlerde ebat çeşitliliği arasından ihtiyacınıza uygun olan yapıyı satın alabilirsiniz. Sade bir mimariye sahip bu yapılar, villa ve apartman sitelerinin önü dışında sivil ve askeri kamp alanlarının önlerinde, maden ve taş ocaklarında, konser ve açık hava etkinliklerinde görebilmemiz mümkündür.

Ülkemizde oldukça fazla iklim çeşitliliği bulunduğu içini 200x300 panel kabin 2021 yılında da olduğu için oldukça kaliteli malzemeler ile izolasyonu sağlanmıştır. Öte yandan fiyatlar konusunda oldukça ekonomik olmasını sağladık. Tüm bu çalışmalar sonucunda modellerimiz, dört mevsimin ve doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Bu yapılar oldukça sade bir mimariye sahiptir. Bu açıdan bu yapıları istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Modelimiz dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.

200x300 Panel Kabin Fiyatları

Günümüzde 200x300 panel kabin fiyatları merak konusu olmaktadır çünkü ürettiğimiz yapılar üzerinde etkili ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Kullanılan kaliteli malzemeler rağmen fiyatlar konusunda bizler ekonomik belirlemeye özen gösterdik. Fiyatlar noktasında bizler kar marjımızı değil, müşterilerimizin memnuniyetini artırma prensibini benimsemekteyiz. Fiyatlar açısından 200x300 panel kabin ürünlerimiz kaliteli malzemeler sonucunda üretim maliyeti yüksek olmasına rağmen bizler ekonomik bir fiyat etiketleri belirledik. Keza aynı ölçülerdeki betonarme yapı fiyatlarına göre belirlediğimiz fiyatlar oldukça aşağıda kalmaktadır. 

200x300 panel kabin fiyatları 2022 yılında da oldukça ekonomik fiyat etiketleri belirlemeye özen göstermeye devam ediyoruz. Üretim maliyetlerinin yükselmesinin ana temeli son zamanlarda yaşadığımız ekonomik buhranları gösterebiliriz. Bu hususta tüketicilerimiz uygun fiyata sahip ürünlerimiz oldukça sevmiş ve benimsemişlerdir. 

Yerli bir üretici olduğumuz için 200x300 panel kabin fiyatları hususunda yerli tüketicilerin alım güçleri ve taleplerini anlamaktayız. Yaptığımız üretim geliştirme çalışmaları kapsamında panel kabin 200x300 ürünlerimizi üretirkenki kullanılan üretim teknolojilerini analiz etmekteyiz. Bu sayede sandviç teknolojisini bulduk. Bu teknoloji sayesinde bu yapılar oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca sert iklim ve kötü çevre koşullarına karşı da izole edilmektedir. 

200x300 Panel Kabin Özellikleri

200x300 panel kabin özellikleri arasında en önemlisi taşınabilir özellikliği olmasıdır. Keza yalıtım sayesinde tüm yapıda ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Yalıtım sandviç panel teknoloji ile uygulanmakta olup, basitçe iki panelin arasına EPS strafor kullanılması olarak açıklanabilir. Kullanılan strafor, 200x300 panel kabin modelimize, hafiflik katmakta ve böylece daha ağır bir malzeme kullanılmasına gerek duyulmamaktadır. 200x300 panel kabin özellikleri arasında belki de en önemlisi yalıtımdır. Keza milletimizin en çok dikkat ettiği noktalardan birisidir. 200x300 panel kabin modelimizde kullanılan strafor, oldukça etkili bir malzeme ve yangına dayanıklı bir malzemedir. Böylece yapıyı, yangına daha dayanıklı hale getirmektedir.