240x240 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 240cm
  • Uzunluk 240 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 5,7 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

240x240 Panel Kabin

Ülkemizde eski ve yeni pek çok yapı bulunmaktadır. Bununla birlikte yapı teknolojisi geliştikçe insanların da ihtiyaçları gelişmekte ve çeşitlenmektedir. İnşaat teknolojisinin geldiği son teknolojilerle ürettiğimiz 240x240 panel kabin ürünlerimiz bulunmaktadır. Aynı teknolojiler ile 130x130 panel kabin gibi farklı ölçülerde modellerimiz de mevcuttur. Bu tarz yapılar, yalnızca güvenlik değil, pek çok alanda geçici ve kalıcı çalışma alanları kurulmak amaçları doğrultusunda da kullanılmaktadır. Bu hususta bu yapıları şantiyelerde, sitelerde, özel otoparklarda, sivil ve askeri kamp alanlarında ve konser gibi açık hava etkinliklerinde görebilmekteyiz. 

Ülkemiz, farklı iklimlere sahip coğrafya çeşitliliğine sahiptir. Farklı iklimlere uyum sağlaması açısından 240x240 panel kabin 2021 yılında olduğu gibi oldukça kaliteli malzemeler ile yalıtımlı hale getirilmiştir. Bununla birlikte tüm ürünlerimizde olduğu gibi modelimizin de imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.

240x240 Panel Kabin Fiyatları

240x240 panel kabin fiyatları oldukça ekonomik ve bununla birlikte oldukça kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bizler üretim maliyetlerimiz artsa bile müşteri memnuniyetinden ödün vermemekteyiz. Bu açıdan bakıldığında fiyatlar oldukça merak konusu olmuştur. Fiyatlar noktasında 240x240 panel kabin ürünümüz için oldukça ekonomik bir fiyat etiketi belirledik. Sizlerde fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Son zamanlarda dünya genelinde yaşanan ekonomik buhranlar sonucunda üretim maliyetleri artmıştır. Bu noktada 240x240 panel kabin fiyatları 2022 yılında yine ekonomik şekilde belirlemeye özen gösterdik. Bu doğrultuda bizler bu sektörde lider konumuna yükseldik ve yerli bir üretici olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı, tüketicilerin 240x240 panel kabin fiyatları üzerindeki taleplerini dikkate aldık ve oldukça ekonomik belirledik. Bunların yanı sıra malzeme talepleri, şikayetleri de değerlendirilerek, daha dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler üretmekteyiz. Dayanıklılık hususunda panel kabin 240x240 modelimiz oldukça dayanıklıdır çünkü en kaliteli malzemeler ile donatılmış sandviç panel teknolojisi kullanılarak üretmekteyiz. 

Sandviç panel teknolojisi iki panel arasında yalıtım malzemesinin konulması sonucunda bulunmuştur. Oldukça hafif ve etkili bir yalıtım sunmaktadır. Ayrıca yangına dayanıklı olan bu teknolojinin ismi tamamen görüntüsünün sandviç şeklinde olmasından dolayı bu şekilde anılmaktadır. 

240x240 Panel Kabin Özellikleri

240x240 panel kabin özellikleri kapsamında ısı yalıtımı oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Isı, sıvı ve ses yalıtımı için modelimizi sandviç panel teknolojisi kullanılmaktadır. İki panelin temelde ses ve sıvı yalıtımı sağlarken, arasında uygulanan EPS strafor ısı yalıtımı sağlayarak tüm yapının yalıtımlı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu teknoloji sayesinde 240x240 panel kabin modelimiz hafifl ve yangına dayanıklı olmaktadır.  

240x240 panel kabin özellikleri arasında bir diğer önemli özellik ise hızlı üretimdir. Genellikle acil ihtiyaçlar kapsamında oldukça fazla kullanılan bir özellikle olarak karşımıza çıkmaktadır. 240x240 panel kabin modelimizi oldukça hızlı bir biçimde üreterek acil ihtiyaçlarınıza çözüm olabilmekteyiz. Oldukça kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz diğer modellerimizi incelemek için web sitemizi inceleyebilir, fiyat teklifi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.