Güvenlik Kabini 200x300

Bizi Arayın
  • Genişlik 200cm
  • Uzunluk 300 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan6 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

200x300 Güvenlik Kabini

Ülkemizde kullanılan pek çok farklı kabin türü bulunmaktadır. Bu ürünlerin oldukça yaygın kullanılan modelleri ise güvenlik kabini modelleridir. Bu kategoride yer alan bir başka ürünümüz ise 200x300 güvenlik kabini modellerimizdir. Modelimiz bu kapsamda oldukça işlevsel bir yapıdır. Bu açıdan 200x300 güvenlik kabini ürünümüz hemen hemen her alanda kullanılabilir. Bu sebepten dolayı çevremizdeki birçok alanda görebilmekteyiz. Kullanım alanları ise genellikle işyerleri ve evlerin önleri, otoparklar, açık hava etkinlikleri gibi alanlardır.

Güvenlik kabini 200x300 ürünlerimiz birçok farklı avantaja sahiptir. Bu avantajlar kapsamında hızlı üretim ve yalıtım oldukça önemlidir. Bu kapsamda üretim sistemlerimizi oldukça geliştirdik. Bu noktada acil olan ihtiyaçlarınıza hızlıca çözümler üretebilmekteyiz. 200x300 güvenlik kabini ürünlerimiz oldukça işlevsel ürünler olduğu için birçok alanda kullanıldığını görebilmekteyiz. Nitekim kullanım amaçları da bir güvenlik görevlisi veya memurun, dışarıdaki iklim ve çevre şartlarından etkilenmeden görevini yerine getirmesini sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan alanlar başında şantiyeler gelmektedir. Bunun yanında otoparklarda, sivil ve askeri alanlarda, işyeri ve apartman siteleri önlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır.

200x300 Güvenlik Kabini Fiyatları

200x300 güvenlik kabini fiyatları bakımından oldukça merak konusu olmaktadır. Çünkü ürünlerimiz oldukça avantajlı olduğundan dolayı, fiyatları da pahalı olur algısı bulunmaktadır. Ancak bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı 200x300 güvenlik kabini fiyatları oldukça ekonomik belirlemekteyiz. Çünkü bu kapsamda kullanıcılarımızın maddi alım güçlerini de göz önünde bulundurmaktayız. Bu kapsamda tamamen müşteri memnuniyetimizi üst seviyede tutabilmekteyiz. 200x300 güvenlik kabini 2021 yılında oldukça ekonomik fiyat ile belirlenmişti. Bu kapsamda ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Bu kapsamda topladığımız veriler ışığında 200x300 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında da ekonomik belirlenebilmiştir. Bu kapsamda kullanıcıya olan 200x300 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapı inşaatının maliyeti karşılaştırıldığında ürünlerimiz oldukça avantajlı çıkmaktadır. 

200x300 Güvenlik Kabini Özellikleri

200x300 güvenlik kabini özellikleri kapsamında incelediğimizde göze ilk çarpan detayları, boyutudur. Bu kapsamda modelimizin bir kenar genişliği 300 santimetre uzunluğunda iken, diğer kenar genişliği ise 200 santimetre genişliğindedir. Bu genişlik özelinde baktığımızda oldukça yeterli bir kullanım alanı bulunmaktadır.

200x300 güvenlik kabini özellikleri kapsamında sandviç panel oldukça ön plana çıkmaktadır. Çünkü bu panel sayesinde yapı ısı, ses ve sıvı yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca yapı daha hafif bir ağırlığa kavuşurken, yangın tehlikesine karşı da dayanıklı olmaktadır.