300x400 Metropol Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 300cm
  • Uzunluk 400 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Alan 12 m2
  • Model Metropol Kabin
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

300x400 Metropol Kabin

Ülkemizde 300x400 metropol kabin ürünlerimiz birçok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle otoparklarda, villa ve apartman siteleri önlerinde, plaza ve işyerleri önlerinde, özel ve askeri kamp alanları girişlerin, açık hava etkinliklerinde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra ebat çeşitliliği açısından da oldukça avantajlıdır. Bu açıdan 200x300 metropol kabin ürünlerimizde bulunmaktadır. Ürünlerimiz oldukça hızlı üretilebilir. Çünkü son teknoloji üretim sistemlerinin bulunduğu üretim tesislerinde üretim yapmaktayız. 

300x400 metropol kabin fiyatları açısından oldukça avantajlıdır. Betonarme bir 300x400 metropol kabin maliyeti ile karşılaştırdığımızda prefabrik olarak üretilen ürünlerimiz daha avantajlı olduğu açıkça görülebilmektedir. Kullanım amaçları doğrultusunda baktığımızda 300x400 metropol kabin ürünlerimiz içerisinde güvenlik görevlisi veya farklı görevleri olan memurların etkili bir biçimde görevlerini yerine getirebilmesi için kötü çevre koşulları ve sert iklim koşullarından koruma sağlamaktadır. 300x400 metropol kabin özellikleri kapsamında ise kaliteli ekipman ve malzemeler kullandığımız için oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Bu sebepten ötürü 300x400 metropol kabin fiyatları 2022 yılında kendilerini amorti etmeyi başarmıştır. Sağladığı faydalar neticesinde ise birçok kullanıcıyı cezbetmektedir.

300x400 Metropol Kabin Fiyatları

300x400 metropol kabin modelimiz modern mimarisi ile şehrin modern yapısına uyum sağlamaktadır. Nitekim ismi de modern mimari ile üretilmesinden gelir. 300x400 metropol kabin fiyatları nazarında baktığımızda ise oldukça avantajlı ve ekonomik olduğunu görmekteyiz. Ancak son zamanlarda dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda birçok sektörde üretim maliyetleri artmıştır. Fiyatlar noktasında aynı ölçülerde betonarme bir kabin yapmak maliyetler açısından oldukça zorlaşmıştır. 300x400 metropol kabin 2021 yılında en ekonomik fiyat etiketine sahipti, bugün halen bu özelliğini korumaktadır.

Panel kabin 300x400 ölçülerindeki ürünümüzü üretirken, ürünümüzü kullanan insanları ve markaları oldukça düşünmekteyiz. Fiyatlar noktasında kullanıcılarımıza fayda sağlarken, kullanıcılarımıza kattığı değerler ile fiyatı amorti ettirmektedir. Bunun yanında oldukça sağlam üretilmektedir. Bir betonarme yapının sizlere katabileceği her avantajı, daha ekonomik fiyat etiketi ile sağlamaktadır.

300x400 Metropol Kabin Özellikleri

300x400 metropol kabin özellikleri kapsamında oldukça çeşitlidir. Çünkü bu yapılar sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji sayesinde yapı çok daha hafif olmakla birlikte, modern mimarili ve etkili bir yalıtım sunmaktadır. Bu sayede içeride görev yapan güvenlik görevlisi veya memur çok daha rahat bir biçimde görevini yerine getirebilmektedir. Bu faydalar kapsamında yapıya sıhhi ve elektrik tesisatları sağlanabilirse, görev yapan memur veya görevli çok daha rahat edecektir. Sizlerde web sitemiz aracılığı ile diğer modellerimizi inceleyebilirsiniz.