130x130 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 130cm
  • Uzunluk 130 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Ağırlık 220 kg
  • Alan 1,69 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x130 Panel Kabin

Günlük hayatın içerisinde eski ve yeni pek çok farklı yapı ile karşılaşmaktayız. Bu hususta panel kabin ürünleri de çok fazla karşımıza çıkmaktadır. 130x130 panel kabin ölçülerine sahip modelimiz de çok görülen kabinlerden bir tanesidir. 

Ülkemizin genel olarak iklim koşullarına baktığımızda, yıl içerisinde dört mevsimi yaşayan nadir bir coğrafyada bulunmaktayız. Ülkemizin bazı kesimleri çoğunlukla kış mevsimi yaşarken, bazı kesimleri ise çoğunlukla yaz mevsimi yaşamaktadır. Ülkemizde, Karadeniz bölgesi aşırı yağış alan hatta her mevsim yağışlı bir iklime sahiptir. Bu hususta 130x130 panel kabin 2021 yılında üretim yaparken, dört mevsim koşullarına dayanacak hale getirilmiştir. Kullanılan malzemeler ve yapılan mühendislik, mimari çalışmalar sonucunda sert mevsim koşullarına dayanıklı olmaktadır. Keza üretim geliştirme çalışmaları sonucunda iklim koşulları göz önünde bulundurularak ekstrem hava şartlarına karşı da dayanıklı üretim yapılmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimizin garantisi de bulunmaktadır.

130x130 Panel Kabin Fiyatları

130x130 panel kabin fiyatları belirlenirken ülkemizde bulunan alıcıların kolayca alabilmesi ve maddi açıdan ulaşılabilir olmasını sağladık. Keza 130x130 panel kabin maliyeti betonarme olan yapılara göre oldukça uygundur. Çünkü günümüzde değişen piyasa koşulları inşaat sektöründe çokça kullanılan malzemelerin fiyatları artmıştır. Bu doğrultuda bizler 130x130 panel kabin fiyatları 2022 yılında en ekonomik olarak belirledik ve ülkemiz tarafından sevilmesini sağladık. Bu durum bizleri bu sektörde lider konumuna getirmiştir. 

Bizler, yerli bir üretici olarak yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya özen göstermekteyiz. Bu yüzden 130x130 panel kabin fiyatları oldukça uygun belirlenmiş ve sizlerin talep ettiği etkilerin eklenmesi ve şikayetlerinin giderilmesini sağladık. Sizleri en iyi şekilde dinleyip, anlamaya özen gösterdik. Bu sebepten ötürü tüm panel kabin 130x130 ürünlerimizi en kaliteli malzemeler ile yalıtımlı hale getirdik. En iyi fiyat garantisinin yanı sıra ürünlerimizi, en hızlı şekilde üreterek, sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde sizler de kabin içerisinde yapacağınız iklimlendirme çalışmaları bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Böylece ürünlerin fiyatları daha uygun hale gelebilmektedir.

130x130 Panel Kabin Özellikleri

En önemli 130x130 panel kabin özellikleri arasında ürünlerimizin sandviç panel teknolojisi ile üretilmiş olması gelmektedir. Bu teknolojinin hem üretim olarak hem de kullanım olarak avantajları oldukça fazladır. Bu teknoloji ile üretilen 130x130 panel kabin ürünlerimiz son derece kaliteli ve hafif olabilmektedir. Bu durum taşınabilir olmasını da sağlamaktadır. 

Bir diğer önemli 130x130 panel kabin özellikleri arasında ise ürünlerimizin yalıtım özellikleridir. Her malzeme farklı bir yalıtım katabilmekte iken ürünlerimizin sandviç panalleri arasında yalıtım malzemesi olarak EPS strafor kullanmaktayız. Bu sayede tüm yapı sert mevsim koşullarına karşı oldukça yalıtımlı olmaktadır. Strafor dünya genelinde bulunan her yapı üzerinde kullanılan, kaliteli bir yalıtım malzemesidir. Ayrıca 130x130 panel kabin ürünlerimiz çok hızlı bir biçimde üretilip, tarafınıza teslim edilir. Bu kullandığımız son teknoloji üretim sistemleri sayesinde mümkün olabilmektedir. Teslim seçenekleri hakkında veya ürün hakkkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.