Güvenlik Kabini 130x130

Bizi Arayın
  • Genişlik130cm
  • Uzunluk130 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 1,69 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x130 Güvenlik Kabini

Ülkemizde birçok yapı, birçok amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu yapılar arasında her villa veya apartman sitesinin önünde, işyerleri, otoparklar, şantiyeler, maden alanları, özel ve askeri kamp alanları ve son olarak açık hava etkinliklerinde gördüğümüz güvenlik kabini modelleri bulunmaktadır. Bu kategoride 130x130 güvenlik kabini modelimizde bulunmaktadır. Kategorideki en küçük modelimiz arasında yer almaktadır.

130x130 güvenlik kabini ürünümüz küçük olabilir ama kullanıcısına kattığı avantajlar ve faydaları oldukça büyüktür. 130x130 güvenlik kabini ürünümüzü oldukça hızlı üretebilmekteyiz. Bunu son teknoloji üretim sistemlerimiz ile sağlayabilmekteyiz. Ayrıca tüm ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Böylece kullanıcılarına işlevsellik anlamında geniş bir kullanım sağlamaktadır. 

130x130 Güvenlik Kabini Fiyatları

130x130 güvenlik kabini fiyatları oldukça ekonomik olduğu için kullanıcılarına maddi anlamda fayda sağlayabilmektedir. Nitekim sizlere mal olan 130x130 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerde betonarme yapının maliyeti asla aynı olmayacaktır. Bu bakımdan 130x130 güvenlik kabini fiyatları her zaman avantajlıdır. Avantajlı fiyatlarımız ve katma değerli ürünlerimiz sayesinde tüketiciler bizleri bu sektörde lider konumuna yükseltmiştir.

130x130 güvenlik kabini 2021 yılında en çok satan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bu bakımdan bugün bu ürünümüz fiyat etiketi ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde oldukça fazla satmaktadır. Ancak dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda tüm sektörlerin üretim maliyetleri yükselmiştir. Bizler yükselen maliyetlere rağmen 130x130 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında fiyat etiketlerini ekonomik tutmaya özen gösterdik. Çünkü bizler için kar marjından daha önemli olan bir şey varsa o da müşterilerimizin memnuniyetidir.

130x130 Güvenlik Kabini Özellikleri

130x130 güvenlik kabini özellikleri kapsamında baktığımızda taşınabilir olması önemlidir. Çünkü şantiye gibi alanlarda sürekli olarak bu yapılara masraf yapılmaz. Örnek olarak bir adet güvenlik kabini 130x130 satın alınır ve bu yapı şantiyeden şantiyeye taşınarak maddi açıdan fayda sağlamaktadır.

130x130 güvenlik kabini özellikleri incelendiğinde bir diğer önemli özellik yapının sandviç panel ile üretiliyor olmasıdır. Sandviç panel teknolojisi, çok etkili bir biçimde sıvı, ısı ve ses yalıtımı sunmaktadır. Bunların yanında yapıyı hafif kılmaktadır. Böylece yapı çok daha rahat taşınabilmektedir. Şantiye kullanımı açısından taşınabilme özelliği önem arz etmektedir.