Bekçi Kabini 130x130

Bizi Arayın
  • Genişlik 130cm
  • Uzunluk 130 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Ağırlık 220 kg
  • Alan 1,69 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x130 Bekçi Kabini

Günümüzde yapı teknolojisi oldukça gelişmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde 130x130 bekçi kabini gibi ürünlerimiz üretilebilmektedir. ürünümüz bekçi kabini kategorisinde yer alan en küçük ölçülere sahip ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bekçi kabini 130x130 ölçüleri kapsamında baktığımızda içerisinde bir personel çok rahat bir şekilde görev yapabilmektedir. 

130x130 bekçi kabini ürünümüz çok hızlı bir biçimde üretilebilmektedir. Bu gelişmiş üretim sistemlerimiz sayesinde mümkün olabilmektedir. Bu sayede acil ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verilebilmektedir. 130x130 bekçi kabini özellikleri kapsamında baktığımızda ise oldukça işlevseldir. Birçok amaç doğrultusunda kullanılsa da temel olarak içerisinde güvenlik görevlilerinin görev yapması için tasarlanmıştır. 130x130 bekçi kabini fiyatları kapsamında baktığımızda ise oldukça avantajlıdır. Çünkü bizler hem yerli bir üretici olarak hemde vizyonumuz sebebiyle fiyatlarımızı avantajlı tutmaktayız. Vizyonumuz ise her ürün gamımızın her açıdan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutması üzerine tutulmaktadır. Bu sebepten ötürü 130x130 bekçi kabini ürünümüz en kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir. Böylece çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı yapılar üretilebilmektedir.

130x130 Bekçi Kabini Fiyatları

130x130 bekçi kabini fiyatları oldukça ekonomik olduğu için her kesim tarafından merak konusudur. Fiyat teklifi için müşteri temsilcilerimizi her zaman arayabilirsiniz. 130x130 bekçi kabini 2021 yılında fiyatları belirlenirken birçok kıstası göz önünde bulundurmak zorunda kaldık. Bu kıstaslar kapsamında dünya genelinde yaşanan ekonomik krizde bulunmaktadır. Çünkü bu kriz sonucunda tüm sektörlerde üretim maliyetleri artmıştır. Ancak bizler yerli bir üretici olarak artan üretim maliyetlerine rağmen 130x130 bekçi kabini fiyatları 2022 yılında oldukça ekonomik belirledik ve kullanıcılarımız ürünlerimizi çok sevmiştir. Bu hususta sektörün lider üreticileri konumuna yükseltmişlerdir. Fiyatların ekonomik olduğunu 130x130 bekçi kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapı inşaatı maliyetleri ile karşılaştırarak kolayca anlayabilirsiniz.

130x130 Bekçi Kabini Özellikleri

130x130 bekçi kabini özellikleri oldukça çeşitli ve avantajlıdır. Bu avantajlar kapsamında güvenlik oldukça önemlidir. Modellerimizin kapı ve pencere kilit sistemleri oldukça gelişmiştir. Böylece yapı dışarısından biri veya birileri içeriden bir müdahale olmazsa giremezler. Ancak yapıyı tamamen yıkmaları ile bu mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra modelimiz sandviç panel ile üretilmektedir. Bu teknoloji sayesinde tüm yapı ısı, ses ve sıvı yalıtımlı olmaktadır. Böylece yapı içerisindeki iklimlendirme çalışmaları daha uygun fiyatlara mümkün olabilmektedir. Bu tarz iklimlendirme yapılabilmesi için yapıya sıhhi ve elektrik tesisatının çekilmesi gerekir.