Bekçi Kabini 150x150

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 150 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 2,25 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x150 Bekçi Kabini

Günümüzde yapı teknolojileri her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde yapılar taşınabilir hale gelmiştir. Özellikle şantiye alanlarında bu tarz yapılara oldukça fazla ihtiyaç bulunmaktadır. Bu yapılar arasında 150x150 bekçi kabini ürünlerimiz oldukça kullanışlı ve işlevseldir. Bu modelin yanı sıra 130x130 bekçi kabini gibi ürünlerimizde bulunmaktadır. Bu modelimiz ürün gamının en küçük modeli olmasına karşın bu ürün gamındaki ölçü çeşitliliği oldukça fazladır. 

150x150 bekçi kabini ürünümüzün birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Temel olarak bir bekçi veya memurun sert iklim ve kötü çevre koşullarından etkilenmeden görevini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlayan yapılardır. Taşınabilir olması sayesinde şantiyelerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Şantiyelerin belirli bölümlerine güvenlik noktası oluşturulabilmektedir. Şantiyelerin yanı sıra sitelerin, kamp alanlarının, otoparkların, konser ve benzer açık hava etkinliklerinde kullanılmaktadır. 150x150 bekçi kabini ürünlerimiz en kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Böylece ürünlerimiz oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

150x150 Bekçi Kabini Fiyatları

Ürünlerimiz pek çok açıdan avantajlıdır. Bu hususta 150x150 bekçi kabini fiyatları da oldukça ekonomik olduğu için kullanıcılar tarafından sevilmektedir. 150x150 bekçi kabini 2021 yılında fiyatlar belirlenirken bazı kıstaslar göz önünde bulundurulmuştur. Göz önünde bulundurulan kıstasların 150x150 bekçi kabini fiyatları kapsamında yapının büyüklüğü gibi hususlardır. Bekçi kabini 150x150 ölçülerine sahip ürünümüz, maddi açıdan oldukça sevilmektedir. Çünkü ölçüleri kapsamında oldukça ekonomik bir fiyat etiketi bulunmaktadır. 

Baktığımızda dünya ekonomileri gelişmekte ancak bugünlerde dünya genelinde yaşanan ekonomik buhrandan ötürü tüm sektörlerin üretim ve enerji maliyetleri yükselmiştir. 150x150 bekçi kabini fiyatları 2022 yılında artan üretim maliyetlerine rağmen halen ekonomiktir. Nitekim tüketiciye olan 150x150 bekçi kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapının maliyetini karşılaştırdığımızda oldukça ekonomik kalmaktadır. Çünkü vizyonumuzdan dolayı bizler fiyatlar noktasında daima kullanıcılarımıza yardımcı olmaktayız. Yerli bir üretici olarak daima katma değeri yüksek ve uygun fiyatlı ürünler üretebilmekteyiz.

150x150 Bekçi Kabini Özellikleri

150x150 bekçi kabini özellikleri kapsamında incelediğimizde göze ilk çarpan detaylar ölçüleridir. Kare bir tasarımı olduğundan dolayı oldukça estetik görünmektedir. Diğer özellikleri mercek altına aldığımızda ise taşınabilir olması ve güvenlik sistemleri oldukça önemlidir. Bu yapılara dışarıdan herhangi birinin girmesi oldukça zordur. Ancak bu tarz alanlar açık bırakılırsa bir müdahale söz konusu olabilir. Bunların yanında 150x150 bekçi kabini özellikleri olarak sandviç paneli verebiliriz.