Güvenlik Kabini 150x150

Bizi Arayın
  • Genişlik150cm
  • Uzunluk150 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 2,25 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x150 Güvenlik Kabini

150x150 güvenlik kabini 2021 yılında şantiyelerde görmeye alışkın olduk. Bunların yanında panel kabin 150x150 ölçülere sahip ürünlerimiz otoparklarda, villa ve apartman siteleri önlerinde, sivil ve askeri kamplarda kullanılabilmektedir. Bunların yanında maden ve taş ocağı gibi zorlu alanlarda da kullanılabilmektedir. 

150x150 güvenlik kabini ürünlerimiz oldukça hızlı üretilebilmektedir. Hızlı üretim son teknoloji üretim sistemlerimiz sayesinde sağlanabilmektedir. Ayrıca 150x150 güvenlik kabini ürünümüze ekstra olarak wc duş kabini eklenebilirse, burada görev yapan personel, görev yerini terk etmeden görevini yerine getirebilir. Bunların yanında 150x150 güvenlik kabini birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Kullanım amaçları doğrultusunda incelediğimizde yapı içerisinde görev yapan personeli kötü çevre ve sert iklim koşullarından koruyarak görevini yerine getirmesini sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Garantisi de bulunan modelimiz, oldukça kaliteli malzeme ve ekipmanlar seçilerek üretilmektedir. 

150x150 Güvenlik Kabini Fiyatları

150x150 güvenlik kabini fiyatları tüketiciler tarafından çok sevilmektedir. Çünkü 150x150 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılından bu yana oldukça ekonomik belirlenmiştir. Bundan sonraki yıllarda da oldukça ekonomik belirlenmesi öngörülmektedir. Çünkü bizler 150x150 güvenlik kabini fiyatları belirlerken birçok kıstası göz önünde bulundurmaktayız. Bu kıstaslardan birisi de müşteri memnuniyetidir.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok sektörde üretim maliyetleri yükselmiştir. Ancak tüketiciye olan 150x150 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapının maliyeti aynı değildir. Bu kapsamda bakıldığında ürünlerimiz oldukça caziptir. Cazip fiyat etiketlerimiz sayesinde tüketicilerimiz bizleri bu sektörün lideri konumuna getirmiştir. Sizlerde fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

150x150 Güvenlik Kabini Özellikleri

150x150 güvenlik kabini özellikleri kapsamında incelendiğinde taşınabilir olması şantiye alanında kullanım için oldukça önemlidir. Çünkü bu yapılar, şantiye ve maden gibi alanlarda geçiçi güvenlik noktaları oluşturmak için kullanılmaktadır. Bunun yanında bir diğer 150x150 güvenlik kabini özellikleri ise yalıtım ve işlevselliktir. Her iki özelliği de sandviç panel teknolojisi ile sağlayabilmekteyiz. Sandviç panel ile tüm yapının ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Ülkemizin dört bir yanında kullanılabilen bir yapısı bulunmaktadır. Sizlerde ürünlerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir, ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.