150x210 Metropol Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Alan 3.15 m2
  • Model Metropol Kabin
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x210 Metropol Kabin

Günümüzde yapı üretim teknolojisi oldukça gelişmiştir. Bu açıdan baktığımızda ise 150x210 metropol kabin modellimiz, sandviç panel teknolojisi ile üretilmekte olup, genel olarak ihtiyaçlar kapsamında kullanılmaktadır. Bunun yanında 150x150 metropol kabin modelimizde oldukça kullanışlı ve işlevsel bir üründür. Bir noktada ebat çeşitliliği sayesinde bu modellerimiz farklı ihtiyaçlara çözüm olabilmektedir. Oldukça işlevsel olan modellerimiz üzerinde yalıtım çalışmaları eksiksiz olarak yapılmıştır. 

Modelimizin genel olarak kullanım amaçları arasında güvenlik amacıyla kullanılmasının yanında içerisinde bir memurun da görev yapabileceği bir alan olmasıdır. Ayrıca açık alan etkinliklerinde de kullanıma oldukça uygundur. İşlevsellik açısından 150x210 metropol kabin 2021 yılında galeri, fabrika ve işyerleri, apartman ve villa önleri, otoparklar ve konser ve festival gibi alanlarda oldukça fazla kullanılmıştır. Önümüzdeki yıllarda da uygun 150x210 metropol kabin fiyatları sayesinde yaygın olarak kullanılacaktır. Bu alanların yanında şantiye alanlarının güvenliğini sağlamak için de kullanılmaktadır. 150x210 metropol kabin ürün modelimiz, kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanılarak üretilmiştir. Bu açıdan oldukça güvenilir yapılardır. Bu yapıların estetik görünümleri sayesinde şehir içerisinde bulunan modern mimariye sahip yapılara uyum sağlamaktadır.

150x210 Metropol Kabin Fiyatları

150x210 metropol kabin fiyatları 2022 yılında oldukça uygun belirlenmiştir. Çünkü bu yapılar maddi açıdan işlevsel olduğu gibi kullanım açısından da işlevseldir. Modelimizin fiyatları kullanılan malzemenin fiyatları ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında dünya genelinde yaşanan ekonomik buhranlardan dolayı, genel olarak üretim maliyetleri artmıştır. Çoğu üretici krize yenik düşerek ürettikleri ürünün fiyatlarını artırmışlardır. Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı 150x210 metropol kabin fiyatları bazında kullanıcılarımızı daima destekledik. Böylece yerli tüketicilerimiz ürünlerimizi sevmiş ve bizleri sektörde lider konumuna yükseltmiştir. Sizlerde diğer ekonomik fiyatlı modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

150x210 Metropol Kabin Özellikleri

Metropol kabin 150x210 ölçülere sahip modelimiz, kaliteli yalıtım malzemeleri ile sert iklim koşullarına ve çevre koşullarına karşı yalıtkan hale getirilmektedir. 150x210 metropol kabin özellikleri arasında belki de en önemlisi sandviç panel teknolojisidir. Basit bir dille anlatacak olursak, iki panel arasına konumlandırılan yalıtım malzemesi sonucunda elde edilen bir tür duvar teknolojisidir. Tıpkı bir sandviçi andırdığından dolayı sandviç panel olarak anılmaktadır. 

Sandviç panel teknolojisi sayesinde yapı daha hafif hale geldiği için taşınabilir olur. 150x210 metropol kabin özellikleri arasında yer alan yalıtımı sağlamak için paneller arasında EPS strafor kullanmaktayız. Böylece iki panel iç ve dış duvarı oluştururken panel arasında kullanılan strafor sayesinde ısı yalıtımı sağlanmaktadır. İki panel ise sıvı yalıtımı görevini üstlenmektedir. Bunun yanında 150x210 metropol kabin modelimize ses yalıtımı sağlayan pencereler ile oldukça kullanışlı ve işlevseldir. Bu yapılara sıhhi ve elektrik tesisatı sağlandığında ise içerisinde görev yapan personel çok daha rahat edecektir. Sizlerde diğer modellerimizi incelemek için web sitemizi inceleyebilir, fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.