150x150 Panel Metropol Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 150 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Ağırlık 350 kg
  • Alan 2 m2
  • Model Panel Metropol Kabin
Ürün Planı
Galeri
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x150 Panel Metropol Kabin

Ülkemizde birçok alanda kabinlerin kullanımı bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü bizler sektörün lideri olan bir üretici olarak melez bir ürün gamı olan panel metropol kabin ürünlerini üretmekteyiz. Bu ürün gamı içerisinde bulunan 150x150 panel metropol kabin modelimiz ise bu kategorinin en küçük ebatlara sahip modelidir. 150x150 panel metropol kabin ürünlerimiz otoparklar, şantiyeler, açık hava konser ve etkinlikleri, askeri ve sivil kamp alanlarında kullanılmaktadır. Sizlerde birçok amaç doğrultusunda kullanabilirsiniz.

150x150 panel metropol kabin ürünlerimiz modern mimarisi ile modern yapılara uyum sağlarken, panel özelliği sayesinde hem ekonomik hemde daha hafif olabilmektedir. Fabrikalarda kullanımı da mevcuttur. Birçok alanda kullanılmakta olan modelimiz ekonomik 150x150 panel metropol kabin fiyatları ile kullanıcılarına fayda sağlamaktadır. Garantisi de bulunan ürünlerimiz oldukça hızlı üretilmektedir. Bu sayede 150x150 panel metropol kabin 2021 yılında oldukça ekonomik fiyatlarla üretildiği gibi bugün halen ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir. Nitekim aynı ölçülerde betonarme bir yapıyı yapmanın maliyeti 150x150 panel metropol kabin maliyeti karşısında avantajsız kalmaktadır.

150x150 Panel Metropol Kabin Fiyatları

150x150 panel metropol kabin fiyatları kapsamında oldukça caziptir. Çünkü 150x150 panel metropol kabin özellikleri kapsamında fiyatlar önemli bir yer tutmaktadır. Nitekim dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran tüm sektörlerdeki üretim maliyetlerini artırmıştır. Enerji maliyetleri yanında hammadde maliyetleri de oldukça yükselmiştir.

Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan ötürü 150x150 panel metropol kabin fiyatları 2022 yılında oldukça ekonomik tutmaya özen gösterdik. Çünkü müşteri memnuniyetini hedefledik ve vizyonumuzu bu yönde belirledik. Bugün halen fiyatlarımız oldukça ekonomik olduğu için birçok alanda kullanılmaktadır. Fiyatları yanında kullanıcılara kattığı değer noktasında oldukça avantajlı olduğu görülmektedir.

150x150 Panel Metropol Kabin Özellikleri

Panel kabin 210x250 ölçülerinde üretilmektedir. 150x150 panel metropol kabin özellikleri kapsamında sandviç panel ile üretiliyor olması oldukça önemlidir. Çünkü sandviç panel sayesinde yapı hem ağırlık bakımından hafif hemde etkili bir yalıtım sunmaktadır. Keza kullanım amaçlarına baktığımızda bir güvenlik görevlisinin veya memurun içerisinde iklim ve çevre koşullarından etkilenmemesini sağlamaktadır. Ayrıca yapı içerisine sıhhi ve elektrik tesisatları çekilebilirse içerisinde görev yapan personeller çok daha rahat edebilmektedir.