150x150 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 150 cm
  • Yükseklik 235 cm
  • Alan 2,25 m2
  • Model Güvenlik Kabini
Ürün Planı
Galeri
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x150 Panel Kabin

Son zamanlarda, sitelerin ve otoparkların önlerinde kabin ürünleri ile karşılaşmaktayız. Bunların yanı sıra 130x130 panel kabin ürünleri de çok fazla karşımıza çıkan başka bir modeldir. Bu makalemizde 150x150 panel kabin ölçülerine sahip modelimizi inceleyip, sizlere anlatmak üzere kaleme alacağız. Çünkü bu modelimizde çok tercih edilen kabinlerden bir tanesidir. 

Dünya geneline baktığımız zaman çok farklı iklim koşulları karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde ise farklı bölgelerde ağırlıklı olan bazı iklimler bulunmasına karşın genel olarak dört mevsimi bir arada yaşayan nadir bir coğrafyaya sahibiz. Ülkemizin doğu kesimi çoğunlukla kış mevsimi yaşarken, batı kesimleri ise çoğunlukla yaz mevsimi yaşar. Ülkemizin kuzeyinde bulunan Karadeniz bölgesi ise hatta her mevsim yağışlı bir iklime sahiptir. Bu hususta her yıl olduğu gibi 150x150 panel kabin 2021 yılında, dört mevsimin getirmiş olduğu sert koşullara da dayanacak halde tasarlanmıştır. Bu koşullara dayanabilmesi için gerek kullanılan malzemeler ile gerekse mühendislik ve mimari çalışmalar ile iklim ve çevre koşullarına dayanıklı bir hale getirilmektedir.

Üretim geliştirme çalışmaları sayesinde ülkemiz insanlarının ihtiyacı bulunan yalıtım çalışmaları yapılmıştır. Söz konusu izolasyon çalışmaları ile iklim koşulları ve ekstrem hava şartlarına karşı da dayanıklı yapı üretimi yapılmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu modelimizin de garantisi bulunmaktadır.

150x150 Panel Kabin Fiyatları

150x150 panel kabin fiyatları belirlerken genel olarak maddi açıdan ulaşılabilir olmasını sağlamak üzerine düşündük ve bunu baz aldık. 150x150 panel kabin maliyeti hesaplanırsa eğer betonarme kabinlere göre göre oldukça uygun olduğu görülecektir. Yaşamış olduğumuz ekonomik buhranlar sebebiyle piyasa koşulları oldukça değişken hale gelmiş ve inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin fiyatları arttığı gözlemlenmiştir. Ekonomik koşullar göz önüne alındığında 150x150 panel kabin fiyatları 2022 yılında en ekonomik olarak belirlemeye özen gösterdik. Bu sayede ülkemiz tarafından sevilmesini ve benimsenmesini sağladık. Ürettiğimiz ürünler ve belirlediğimiz fiyatlar bizleri bu sektörde lider konumuna getirmiştir. 

Yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı yerli kabin ürünleri tüketicilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaktayız. Çünkü bizler 150x150 panel kabin fiyatları belirmeden önce araştırma ve geliştirme çalışmaları yaptık. Bu çalışmalar kapsamında insanların talep ettiği kabin özelliklerini eklemeye ve şikayetlerinin giderilmesini sağlamaya özen gösterdik. Bu hususta tüketiciler olan sizleri en iyi şekilde dinleyip, anlamaya özen gösterdik ve göstermekteyiz. Panel kabin 150x150 ölçülere sahip modelimizi de en kaliteli malzemeler ile sert mevsim ve kötü çevre koşullarına karşı izole hale getirdik. Bizlerin sunmuş olduğu en iyi fiyat garantisinin yanı sıra ürünlerimizi, hızlı bir şekilde üretmekteyiz, Bu sayede modelimiz içerisinde yapacağınız iklimlendirme çalışmaları sizlere tasarruf ettirebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında modelimizin fiyatı daha uygun hale gelebilmektedir.

150x150 Panel Kabin Özellikleri

150x150 panel kabin özellikleri arasında en önemlisi modelimizin sandviç panel teknolojisi ile üretiliyor olmasıdır. Sandviç panel teknolojisi aslında iki panelin arasında yalıtım malzemesinin konulması ile bulunmuştur. Görüntüsü itibariyle sandviç gibi göründüğünden ötürü bu ismi almıştır. Sandviç panel teknoloji ile üretilen 150x150 panel kabin modelimiz, bu sayede son derece dayanıklı ve hafif olabilmektedir. Ayrıca bu teknoloji sayesinde taşınabilir olmasını da sağlamaktadır. 

150x150 panel kabin özellikleri arasında bir diğer ise modelimizin yalıtım özelliklerinde saklıdır. Modelimizin üretim esnasında kullanılan yalıtım malzemesi EPS strafor olarak adlandırılan malzemedir. Bu malzeme dünya genelinde yapılar üzerinde kullanılan oldukça yalıtkan bir malzemedir. Bu sayede tüm yapı, sert mevsim koşullarına ve kötü çevre koşullarına karşı yalıtımlı olmaktadır. 150x150 panel kabin ürünlerimiz çok hızlı bir biçimde üretilebilir. Kullanmış ve geliştirmekte olduğumuz son teknoloji üretim sistemleri sayesinde bu yapılar oldukça hızlı üretilebilmektedir. Sizlerde bu yapılardan satın almak veya modelimiz hakkkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.