Güvenlik Kabini 130x210

Bizi Arayın
  • Genişlik130cm
  • Uzunluk210 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 2,73 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

130x210 Güvenlik Kabini

Ülkemizde otoparklarda, apartman ve villa sitelerinde, sivil ve askeri kamp alanlarında, açık alanlarda, şantiyelerde, okullarda, bir takım açık hava etkinliklerinde ve daha birçok alanda güvenlik kabini kullanılmaktadır. Bu kategoride yer alan 130x210 güvenlik kabini modelimiz ise oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Öte yandan kullanıcısına birçok açıdan fayda sağlamaktadır. 

130x210 güvenlik kabini modelimiz son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmektedir. Bu sayede oldukça sağlam olabilirken, oldukça hızlı üretilebilir. Bu sebepten ötürü acil ihtiyaçlarınıza da hazır çözümler olarak görülebilmektedir. Bunun yanında 130x210 güvenlik kabini kullanım amaçları doğrultusunda oldukça işlevseldir. İçerisinde görev yapan memuru veya güvenlik görevlisini kötü çevre ve sert iklim koşullarından korumaktadır. Buna ek olarak panel kabin 130x210 modelimiz ölçüleri kapsamında da sevilmektedir. Hem ölçüleri hemde ekonomik fiyat etiketi birleştiğinde tam amacına yönelik bir ürün olabilmektedir. Bu sebepten ötürü kullanıcılar bu yapıları çok kullanışlı bulmuşlardır.

130x210 Güvenlik Kabini Fiyatları

130x210 güvenlik kabini fiyatları noktasında ürünümüz çok cazip ve avantajlıdır. Nitekim tüketiciye olan 130x210 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapının maliyeti aynı değildir. Bu kapsamda baktığımızda 130x210 güvenlik kabini fiyatları oldukça ekonomik ve caziptir. Ayrıca piyasalarda böyle ebat çeşitliliği bulunan farklı bir ürün bulunmamaktadır. 

Dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Bu kapsamda yükselen maliyetlere inat 130x210 güvenlik kabini 2021 yılı fiyatlarımız oldukça ekonomik tutmayı başardık. Bu kapsamda 130x210 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında ve sonraki yıllarda kar marjımızı düşük tutup müşteri memnuniyetini yüksek tutarak sektör liderliğini korumaya devam edeceğiz.

130x210 Güvenlik Kabini Özellikleri

130x210 güvenlik kabini özellikleri incelendiğinde taşınabilir olması birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle şantiyelerde ve büyük projelerde geçici güvenlik noktaları oluşturmak açısından oldukça önem arz eden yapılardır. 

130x210 güvenlik kabini özellikleri bakımından, kullanılan sandviç panel teknolojisi de oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede yapı yangına dayanıklı ve ısı, sıvı ve ses yalıtımlı olmaktadır. Yalıtım anahtarı sandviç panel teknolojisinde gizlidir. Yangına dayanıklı olduğundan ötürü maden ve şantiye gibi zorlu alanlarda da kullanılabilmektedir.