Güvenlik Kabini 210x250

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 250 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 5,25 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x250 Güvenlik Kabini

Ülkemizde şantiyelerde personellerin kullanımına tahsis edilmiş birçok farklı yapı bulunmaktadır. Bu yapılardan bir tanesi de güvenlik kabini kategorisinde bulunan ve bulunduğu alanda güvenlik noktaları oluşturulmasını sağlayan yapılardır. Söz konusu ürünümüz 210x250 güvenlik kabini modelidir. Bu model oldukça etkili bir çalışma ve yaşam alanı oluşturmaktadır. Ayrıca 210x250 güvenlik kabini ürünlerimizin etkili bir yalıtımı bulunduğu için içerisinde görev yapan memur veya görevli oldukça rahat etmektedir.

Panel kabin 210x250 ürünlerimiz hem inşaat süresi hemde fiyatlar açısından oldukça avantajlıdır. Ayrıca ölçülerine baktığımızda içerisinde iki kişinin çok rahat bir biçimde görev yapabileceği açıkça görülmektedir. Ayrıca 210x250 güvenlik kabini ürünümüzün garantisi de bulunmaktadır. Bu sayede ilk defa bu yapıları satın alacak kişilerin veya kurumların herhangi bir çekincesi kalmaz. Ayrıca hızlı bir şekilde en kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir. 

210x250 Güvenlik Kabini Fiyatları

210x250 güvenlik kabini fiyatları noktasında, herkes merak etmektedir. Çünkü 210x250 güvenlik kabini özellikleri kapsamından oldukça avantajlıdır. 210x250 güvenlik kabini 2021 yılında oldukça ekonomik bir fiyat etiketi ile piyasaya çıkmıştır. Ekonomik fiyatın sağlanabilmesinin temel sebebi ise teknolojik üretim sistemlerimizdir. Bu yapıların hızlı üretilmesini sağlayan sistemler ile aynıdır. 210x250 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında ise yine ekonomik belirlenebilmiştir. Bu hususta yaptığımız ÜR-GE çalışmaları kapsamında bulduğumuz veriler ışığında yine ekonomik olarak belirlenecektir. 

210x250 güvenlik kabini fiyatlarına farklı bir açıdan bakacak olursak, son zamanlarda yaşanan ekonomik buhranı da göz önünde bulundurmamız gerekir. Çünkü bu buhran neticesinde birçok sektörde üretim maliyetleri yükselmiştir. Ancak tüketiciye olan 210x250 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerde betonarme bir yapının maliyeti arasında oldukça fark bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü ürünlerimiz maddi açıdan da avantajlıdır. 

210x250 Güvenlik Kabini Özellikleri

Etkili bir yalıtım bulunmaktadır ancak pencerelerin konumu iç iklimlendirmeyi etkileyecektir. Bunların yanında kapı ve pencereler oldukça güvenlidir. Bu hususta dışarıdan birinin girmesi oldukça zor olacaktır. 210x250 güvenlik kabini özellikleri kapsamında incelediğimizde birçok avantajlı özelliği göze çarpmaktadır. Bu özellikler arasında hızlı üretim oldukça önem arz etmektedir. Çünkü birçok markanın bu hususta acil ihtiyaçları bulunabilmektedir. Bunların yanında modelimiz sandviç panel ile üretilmektedir. Bu panel teknolojisi iki panel arasında yalıtım malzemesinin konumlandırılması ile oluşturulmaktadır. Bu paneller yapıya hafiflik katmakta ve etkili bir şekilde yalıtım sağlamaktadır. Isı, sıvı ve ses yalıtımı sayesinde etkili bir biçimde iç iklimlendirme yapılabilir. Bunların yanı sıra kullanılan malzemeler yangına dayanıklı malzemelerdir. Sizlerde ürünlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.