210x210 Panel Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 210cm
  • Uzunluk 210 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 4,4 m2
  • Model Panel Kabin
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

210x210 Panel Kabin

Günümüzde eski ve yeni olarak pek çok farklı yapı görmekteyiz. Bu yapılardan bazıları da üretmiş olduğumuz 210x210 panel kabin çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu hususta tüketici talebi oldukça fazla olduğundan ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra bir diğer yapı çözümü ürünümüz 150x150 panel kabin modellerinden oluşmaktadır. Ölçüleri kapsamında oldukça simetrik ve kullanışlı olduğundan dolayı oldukça fazla talep bulunmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Ülkemizde ve belirli Avrupa ülkelerinde bu tarz prefabrike olarak üretilen yapıların kullanımı oldukça fazladır çünkü bizler, bu yapıları ülkemizin dört mevsim değişken iklim koşullarına uygun olarak üretmekteyiz. İklim ve çevre koşullarına dayanıklı yapılarımız ülkemizde ve yurt dışında oldukça fazla kullanılmaktadır. Ülkemiz dört mevsimi de bir yıl içerisinde yaşayan bir coğrafyada olduğu için yapılan bütün yapılar iklim koşulları gözetilerek yapılmalıdır. Bu hususta doğal afetlerde hesaba katılmalıdır ki en azından can kaybı daha az olabilsin. Bu hususta Tetay Yapı sektörde lider konumundadır. Sizlerde kabin konusunda yerli bir üretici olan Tetay Yapı’yı tercih edebilirsiniz. 

210x210 Panel Kabin Fiyatları

210x210 panel kabin fiyatları incelendiğinde oldukça ekonomik olduğu açıkça görülmektedir. Bizler fiyat listesi belirlerken alıcılarımızın maddi alım güçlerini düşünerek belirledik. Bu sebepten ötürü kar marjımızı değil müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ekonomik fiyatların yanı sıra 210x210 panel kabin ölçülerinde bazında üretim maliyetlerine baktığımızda ise betonarme yapılara göre oldukça ekonomik kalmaktadır. Bu hususta günümüzde yaşamış olduğumuz ekonomik buhranın da payı oldukça büyüktür. 

Bizler yerli bir üretici olarak yerli tüketicimiz olan sizler için 210x210 panel kabin fiyatları 2022 yılında da ekonomik tutmaya özen gösterdik. Böylece ülkemiz tarafından bu yapıların sevilme vizyonumuzu gerçekleştirmiş oduk. Yerli bir üretici olmamızın 210x210 panel kabin fiyatları üzerinde oldukça etkisi olmaktadır. Çünkü üretim maliyetlerimiz tamamiyle ülkemizin ekonomi dinamiklerine bağlıdır. Bu hususta tüketiciler de bu yapıların fiyatlarını ekonomik olarak görmek istiyor. Bizlerde fiyatlar üzerinde üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. 

Fiyatlar bir yana dursun. ürettiğimiz tüm panel kabin 210x210 ürünlerimizi üretirken en kaliteli malzemeleri seçerek üretmekteyiz. Bu hususta tüm yapı sıvı, ısı ve ses yalıtımlıdır. Yalıtımlı yapılar, en hızlı şekilde üretilmekte ve sevk edilmektedir. Bu sayede acil ihtiyaçlarınıza da en iyi şekilde çözüm olabilmekteyiz. Yalıtım sayesinde sizlere zaman tasarrufu sağlarken, yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde ise yapı içerisinde yapılan iklimlendirme çalışmaları oldukça ekonomik olmaktadır. 

210x210 Panel Kabin Özellikleri

210x210 panel kabin özellikleri bakımında incelendiğinde sandviç panel teknolojisi ön plana çıkmaktadır. Bu teknoloji sayesinde bu yapılar oldukça en önemli özelliği olarak gözümüze çarpmaktadır. 210x210 panel kabin ürünlerimiz de uygulanan sandviç panel teknolojisi ise basitçe, iki panel arasına izolasyon malzemesinin uygulanmasıdır. Keza bu isimle anılmasının sebebi de tamamen görüntüsenden dolayıdır. 210x210 panel kabin özellikleri arasında izolasyon çalışmaları oldukça önemlidir. Sandviç panel arasında uygulanan yalıtım malzemesi olarak genellikle EPS strafor kullanılmaktadır. Bu teknolojide paneller, dış çevre koşullarından korurken strafor ise tüm yapıda ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlar. Strafor etkin bir yalıtım malzemesi olmasının yanında yangına dayanıklıdır ve yapıyı ağırlık bakımında hafif bir hale getirir.

Kullandığımız bu teknolojiler ve uzman ekibimiz sayesinde 210x210 panel kabin ürünlerimiz oldukça hızlı bir biçimde üretilmekte ve yapının konumlanacağı alana sevk edilmektedir. Sizlerde diğer modellerimizi web sitemizden inceleyebilir, satın almak veya detaylı bilgi almak istersiniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.