150x150 Metropol Kabin

Bizi Arayın
  • Genişlik 150cm
  • Uzunluk 150 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Alan 2,25 m2
  • Model Metropol Kabin
Ürün Planı
Galeri
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

150x150 Metropol Kabin

150x150 Metropol kabin modellerimiz, güvenlik kabinleri kategorisinde yer alan ve sandviç panel teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerdir. Bunun yanında ebat çeşitliliği de oldukça fazladır. 150x210 metropol kabin modellerimiz de bulunmaktadır. Bu kabinler, genellikle güvenlik amacıyla kullanılan, kapalı veya açık alanlarda yer alan yapılar olarak tasarlandı. Bir noktada 150x150 Metropol kabin 2021 yılında işyerleri, alışveriş merkezlerinde, galeri, fabrikalar, apartman önleri, otoparklar ve konser gibi açık hava etkinliklerinde de kullanılabilmekedir.

Ekonomik 150x150 metropol kabin fiyatları ile satılan modellerimiz, çeşitli endüstriyel ve ticari alanlarda, güvenlik görevlilerinin çalışmalarını yapabilecekleri ve korunabilecekleri alanlar olarak kullanılır. Nitekim 150x150 metropol kabin kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve yüksek standartlara uygun olarak tasarlandıkları için güvenlik açısından oldukça güvenilir yapılardır. Ayrıca, bu yapıların estetik görünümü de oldukça önemlidir ve bütünsel bir güvenlik sistemi olarak tasarlandıkları için, çevrelerine uyum sağlar.

150x150 Metropol Kabin Fiyatları

150x150 Metropol kabin fiyatları 2022 yılında üretim malzemelerinin kalitesi, kabinin büyüklüğü, tasarımı ve ekstra özellikler gibi faktörlere göre değişebilir. Bu durum 2023 yılında fiyat politikamız aynı kalacaktır. Öte yandan dünya genelinde yaşanan ekonomik buhranlar sebebiyle tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Yükselen maliyetlere inat bizler fiyatları ekonomik tutmaya özen göstermekteyiz. 

Bu yapıların fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör de, ürünlerin ithal veya iç piyasa ürünü olmasıdır. İthal ürünlerin fiyatları genellikle iç piyasa ürünlerine göre daha yüksektir. Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı, yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Bu yüzden 150x150 metropol kabin fiyatları oldukça uygun belirlenmekle birlikte üretim sistemlerimizi her geçen gün daha da geliştirmekteyiz. Böylece daha amaca yönelik ürünler üretebilmekteyiz. Bu nedenle, modelimiz için fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

150x150 Metropol Kabin Özellikleri

Metropol kabin 150x150 ürünümüzü kaliteli malzemeler kullanarak yalıtımlı hale getirmekteyiz. Sandviç panel teknolojisinin 150x150 metropol kabin özellikleri  modelimizin yalıtımında payı oldukça büyüktür. Sandviç panel teknolojisi, çeşitli malzemelerin bir arada kullanılarak üretilen panel yapılarının üretim yöntemidir. Bu yöntem, panel yapılarının hem hafif olmasını hem de yüksek mukavemetli olmasını sağlar. Sandviç panel teknolojisi, genellikle duvar, tavan ve zemin paneli olarak kullanılır ve bu paneller, çeşitli malzemelerden oluşur. Bu teknoloji çok kısa bir tanımla iki panel arasında bulunan yalıtım malzemesi ile elde edilmektedir. Görünümü açısından sandviç ismi ile anılmaktadır. Bunların yanında sandviç panel teknolojisi, çeşitli endüstriyel ve ticari yapıların üretiminde sıklıkla kullanılır ve bu yapıların hafif, yüksek mukavemetli ve uzun ömürlü olmasını sağlar. 

Bu teknoloji açısından baktığımızda 150x150 metropol kabin modelimiz hafi olduğu için taşınabilir hale gelmektedir. 150x150 metropol kabin özellikleri yalıtım önemli bir yer tutar. Sandviç panel teknolojisindeki iki panel iç ve dış duvarları oluşturur ve sıvı yalıtımı sağlamaktadır. Bu iki panel arasında ise EPS strafor kullanmaktayız. Strafor oldukça etkili bir yalıtım malzemesidir. Bunun yanında 150x150 metropol kabin modelimizi oldukça hızlı bir biçimde üretebilmekteyiz. Böylece acil ihtiyaçlarınıza çok daha nitelikli bir çözüm sunulmaktadır. Modelimiz hakkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.