Güvenlik Kabini 240x400

Bizi Arayın
  • Genişlik 240cm
  • Uzunluk 400 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan9,6 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

240x400 Güvenlik Kabini

Ülkemizdeki yapıların birçoğu kullanışsız ve eski yapılardan oluşmaktadır. Hal böyle olunca 240x400 güvenlik kabini ürünlerimizin işlevsel olması için üzerinde mühendislik çalışmaları yapılmıştır. Bu açıdan bakıldığında wc duş kabini gibi tamamlayıcı ürünlerle kullanıldığında çok daha işlevsel olmaktadır. Bunların yanında 240x400 güvenlik kabini ölçülerine baktığımızda içerisinde iki veya daha fazla personel görev alabilmektedir.

Güvenlik kabini 240x400 ölçüleri ve ekonomik fiyat etiketi ile oldukça popüler olmuş bir modelimizdir. Ayrıca bu kategoride yer alan en büyük modelimizdir. 240x400 güvenlik kabini ürünümüz temel olarak kullanım amaçları şantiyeler olsa da ölçüleri kapsamında otoparklar ve açık hava etkinliklerinde güvenlik noktaları oluşturmak amaçları doğrultusunda kullanılabilmektedir. Nitekim 240x400 güvenlik kabini özellikleri incelediğimizde oldukça oldukça işlevsel ürünler olduğu açıkça görülecektir. Ayrıca modelimiz oldukça son teknoloji üretim sistemlerimiz sayesinde hızlı üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu modelimizde de oldukça kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanılmıştır. Bu sayede tüm ürünlerimiz uzun ömürlü ve sağlam olmaktadır.

240x400 Güvenlik Kabini Fiyatları

240x400 güvenlik kabini fiyatları oldukça ekonomik belirlenmektedir çünkü bizler yerli bir üretici olarak ve müşteri memnuniyetini yükseltmek amacıyla fiyatlarımızı oldukça uygun tutmaya özen göstermekteyiz. 240x400 güvenlik kabini 2021 yılında yaptığımız ÜR-GE çalışmaları sonucunda daha çok işlevsel hale gelmiş ve daha ekonomik bir fiyat etiketine kavuşmuştur. Bu sebepten dolayı 240x400 güvenlik kabini fiyatları oldukça sevilmektedir. 240x400 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında oldukça ekonomik olduğu için en çok satılan model olmayı başarmıştır. Nitekim tüketiciye 240x400 güvenlik kabini maliyeti ile betonarme bir yapının inşaat maliyetleri kapsamında değerlendirdiğimiz zaman ürünlerimiz fiyatlar açısından oldukça ön plana çıkmaktadır.

240x400 Güvenlik Kabini Özellikleri

240x400 güvenlik kabini özellikleri kapsamında değerlendirmek önemlidir. Modelimize dışarıdan baktığımızda 240 ve 400 santimetre kenar genişliğine sahip olduğu görülmektedir. Bu ölçüler kapsamında yapı içerisinde iki kişi veya daha fazla personel görev alabilir. Bunların yanında yapı sandviç panel ile üretilmektedir. Bu panel yapısı sayesinde yapı ısı, sıvı ve ses yalıtımlı olmaktadır. Bu teknoloji iki panelin arasına yalıtım malzemesi konumlandırılmasıyla üretilmektedir. Bunun yanında oldukça hafif ve yangına dayanıklı bir malzemedir. Deprem gibi diğer doğal afetlere de dayanıklılığı oldukça yüksektir.