Güvenlik Kabini 240x240

Bizi Arayın
  • Genişlik 240cm
  • Uzunluk 240 cm
  • Yükseklik235 cm
  • Alan 5,7 m2
  • ModelGüvenlik Kabini
Ürün Planı
İletişime Geç
Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişime Geç
İletişim Formu

240x240 güvenlik kabini

Günümüzde birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılan yapı bulunmaktadır. Bu yapıların işlevselliği incelendiğinde, kullanıcılarımızın kafaları oldukça karışmaktadır. 240x240 güvenlik kabini ürünlerimiz oldukça işlevsel olduğu için birçok farklı amaç doğrultusunda kullanabilirsiniz. 240x240 güvenlik kabini yanında tamamlayıcı olarak wc duş kabini de alabilirsiniz. Bu sayede içerisinde görev yapan memur veya güvenlik görevlisi içerisinden ayrılmadan görevini yerine getirebilecektir. Temel olarak kullanım amacı ise yapı içerisinde görev yapan personelin dış çevre ve iklim koşullarından etkilenmeden görevini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlayan yapılardır.

Güvenlik kabini 240x240 ölçülerine baktığımızda oldukça işlevsel olduğu görülmektedir. Ayrıca kare bir yapısı olduğu için bu ölçüler kapsamında oldukça estetik görünmektedir. 240x240 güvenlik kabini ürünümüzün birçok kullanışlı avantajları bulunmaktadır. İşlevsel yapısının yanında ekonomik fiyatları ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ürünlerimizin bu özellikleri noktasında kullanıcılarımız bizleri sektörün lideri konumuna yükseltmişlerdir.

240x240 güvenlik kabini Fiyatları

240x240 güvenlik kabini fiyatları oldukça merak konusudur çünkü 240x240 güvenlik kabini 2021 yılında oldukça popüler olmuştur. Bugün hala çok satanlar listemizde yer almaktadır. Çünkü 240x240 güvenlik kabini fiyatları 2022 yılında yine ekonomik belirlenmiş ve bu durum hem müşteri memnuniyetimizi hemde satış oranlarımızı artırmıştır. Nitekim bilinenin üzerine dünya genelinde bir ekonomik buhran yaşanmaktadır. Bu buhran dünya genelindeki üretim sektöründeki maliyetlerin artmasına sebep olmuştur. Ancak 240x240 güvenlik kabini fiyatları her zaman uygun belirlenmeye özen gösterilmiştir. Çünkü müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaya da özen göstermekteyiz. Fiyatların uygunluğu noktasında kullanıcıların 240x240 güvenlik kabini maliyeti ile aynı ölçülerdeki betonarme yapıların fiyatlarını karşılaştırmak gerekmektedir. Bu karşılaştırma sonucunda ürünlerimizin ekonomik fiyatları ortaya çıkacaktır.

240x240 güvenlik kabini Özellikleri

240x240 güvenlik kabini özellikleri incelediğimizde güvenlik oldukça dikkat çekmektedir. Modellerimizin hepsi kapı ve pencere bakımından oldukça güvenlidir. Anahtarı olmayan birinin dışarıdan içeriye girmesi oldukça zor olacaktır. Ayrıca bu alanlar yalıtımlı alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece sandviç panelin yalıtımına katkı sağlayarak iç iklimlendirme maliyetlerinizi düşürebilir. 240x240 güvenlik kabini özellikleri kapsamında incelenmesi gereken bir diğer husus ise sandviç paneldir. Bu panel teknolojisi iki panel arasına yalıtım malzemesi konulması ile oluşturulmaktadır.  Bu panel sayesinde yapı sıvı, ısı ve ses yalıtımlı olmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde yapı yangına dayanıklı hale gelmektedir. Diğer doğal afetlere dayanıklılığı da oldukça yüksektir.