Sertifikalar

Tetay Yapı olarak 17 yıldır pek çok sektörde kullanılan kabin ve konteyner ürünleri üretmekteyiz. Bu durum bizleri sektörde lider konumuna yükseltmiştir. Çünkü en iyiler daima kendinden söz ettirir.

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca daima işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösterdik. Bu sebepten ötürü pek çok alanda sertifikamız bulunmaktadır. Aldığımız sertifikalardan biri “Açık profillerin, nervürlü levhaların ve sandviç panellerin soğuk şekillendirme veya katlama yöntemiyle imalatı” kapsamında geçerli olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasıdır. Kalite Yönetim Sistemi’nde verilen eğitimler, yapılan işin müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılaması yönündedir. Kalite Yönetim Sistemi, müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetimi sistemi biçimidir.

Sahip olduğumuz sertifikalardan bir diğeri ise Declaration of Conformity sertifikasıdır. Aslında bu bir uygunluk belgesidir. Kabaca açıklayacak olursak imalâtçısı ürünlerin, ilgili yönetmelik ve standartlara göre uygun olarak ürettiğini beyan eden belgedir. Sertifika üzerinde uygunluğa söz konusu olan ürünlerimizin isimleri türkçe olarak belirtilmektedir. İlgili sertifikanın son kısmında ise uygulanabilir uyumlaştırılmış pek çok standart bulunmaktadır. 

Tetay Yapı olarak sektörde lider konuma yükselmemizin temel sebebi, işimizi çok iyi yapıyor olmamızdır. İşimizi daima inove ettiğimiz yakın gelecekte de bu durum böyle devam edecektir. Vizyonumuz ve misyonumuz ile birlikte yürüdüğümüz bu yolda bizleri tercih eden pek çok marka bulunmaktadır. Tetay Yapı, hayatınıza sağlamlık ve estetik katmaya daima devam edecektir.